Katarzyna Zielińska o powrocie serialu Zawsze warto

Katarzyna Zielińska o serialu Zawsze warto. Dlaczego został zdjęty z anteny i czy jest szansa na powrót nowych odcinków? O to zapytała ją nasza reporterka.

Nagrodzony TeleKamerą serial Zawsze warto miał być kolejnym hitem Polsatu na miarę Przyjaciółek. Znana obsada, ciekawe wątki głównych bohaterek i dobry czas antenowy miały zapewnić wyczekiwany sukces. Ostatecznie jednak stacja zrezygnowała z dalszej emisji produkcji. Pokazano zaledwie 24 odcinki.

Czy Zawsze warto wróci na antenę? Katarzyna Zielińska komentuje

Katarzyna Zielińska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post oceniła decyzję producentów o przerwaniu zdjęć do trzeciego sezonu Zawsze warto. Aktorka nie ukrywa, że jest jej smutno z tego powodu. Jej zdaniem wpływ na decyzję o dalszych losach serialu miał koronawirus, a ściślej mówiąc – sami widzowie, którzy w czasie pandemii sięgają chętniej po inną rozrywkę.

Bardzo mi brakuje i chciałabym wrócić na plan. W końcu serial dostał Telekamerę i robiliśmy bardzo dobrą, społeczną robotę. Szkoda. Myślę, że pandemia trochę zmieniła to, czego widzowie oczekują. Pewnie potrzebują więcej komedii, więcej takich rzeczy.

Jak przyznaje Kasia, jest szansa na powrót serialu. Gwiazda przekazała nowe informacje prosto od producentów.

Smutno mi, ale czekamy. Nie padło jeszcze ostateczne „nie”, więc zobaczymy.

Byliście fanami Zawsze warto?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here