Magda Narożna

Magdalena Narożna planuje powiększenie rodziny ze swoim narzeczonym. Sen z powiek spędza jej jednak obecna trudna sytuacja. Jakie ma obawy?

Magda Narożna po ciężkim początku roku, układa sobie życie na nowo. Wokalistka zespołu Piękni i młodzi rozstała się z mężem, znalazła nową miłość i nie ukrywa faktu, że jest bardzo szczęśliwa. Od jakiegoś czasu spotyka się z Krzysztofem Byniakiem. Na profilu gwiazdy możemy znaleźć sporo zdjęć z jej wybrankiem. Niedawno gwiazda disco-polo była gościem programu Pytanie na Śniadanie, w którym pochwaliła się, że jest już zaręczona.

Magdalena Narożna o powiększeniu rodziny

Relacja artystki i jej partnera wygląda na bardzo poważną. Krzysztof niedawno się jej oświadczył, a zakochani już powoli snują plany na przyszłość. Magda Narożna wychowuje 9-letnią córkę z poprzedniego małżeństwa. Jej partner również ma dziecko. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post piosenkarka zdradziła, czy myślą już o wspólnym dziecku i kiedy zdecydują się na ten krok.

Z jednej strony jestem taką podwójną mamę, bo Krzysio ma też córeczkę, więc w jakiś sposób nasze dziewczynki spędzają bardzo dużo czasu. Więc mogę się poczuć jak podwójna mama. Na pewno mój Krzyś bardzo chciałby chłopca, ja też bym chciała mieć synka. Ale to nie jest cel, który za wszelką cenę trzeba zrealizować.

Sporą przeszkodą w planowaniu powiększenia rodziny jest praca Magdy.

Ja mam pracę taką jaką mam i też nie wiem, czy bym się nie bała zrobić tego kroku. To jest bardzo odpowiedzialne, nie wiem, czy chciałabym kolejne dziecko narazić na to, że będzie zostawać z opiekunką, a mnie nie będzie widziało, tylko gdzieś tam w tygodniu. To jest bardzo poważna decyzja i myślę, że jeszcze jest za wcześnie, aby ją podejmować.

Całość rozmowy w materiale wideo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj