Kamil Szymczak

Kamil Szymczak kończy 22 lata. Kim jest przystojny youtuber, o którym Lexi mówi, że jest jej crushem? Zobaczcie, kto pojawił się na jego hucznych urodzinach. Nie zabrakło znanych gwiazd. 
Kamil Szymczak pomimo młodego wieku robi wielką karierę w sieci. Prowadzi popularne kanały w social mediach, a profil na Instagramie, który można znaleźć pod nazwą @kamil_szymczak obserwuje już 206 tys. osób. Może pochwalić się też kanałem na platformie YouTube, gdzie regularnie pojawiają się nowe filmy jego autorstwa.

Kamila fascynuje rozwój osobisty, ale interesuje się też modą. Udało mu się stworzyć już własną markę odzieżową w duchu less waiste. Dla wielu młodych użytkowników internetu stał się prawdziwą inspiracją. Nic więc dziwnego, że na jego kolejnych urodzinach nie zabrakło dobrze znanych twarzy.

Kamil Szymczak świętuje 22. urodziny. Kto pojawił się na imprezie?

Kamil Szymczak to młody influencer, który jest uwielbiany przez rzeszę fanów. Dzięki swojej naturalności i pasji, zdobywa coraz większą popularność. Ostatnio miał swoje święto, które przyciągnęło sporą liczbę gwiazd. Sprawdźcie, jak wyglądały jego 22 urodziny zorganizowanie przez agencję Ten Fajny Management i kto się na nich pojawił:

Coraz więcej tych lat. Dopiero co pamiętam jak miałem 18 lat, wtedy się jeszcze obchodzi te urodziny. Pamiętam, jakby to było miesiąc temu, a tu już cztery lata minęły. W tym czasie zrobiłem najwięcej w swoim życiu, takie mam wrażenie. Zaczynając od studiów, od tego gdzie mieszkam, naprawdę zmieniło się bardzo dużo i jestem z tego dumny.– w rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedział Kamil.

Na urodzinach bawiła się m.in Madzia Wójcik, zwyciężczyni Big Brothera:

Dopiero przyszłam i już widzę, że jest fajnie. Fajna atmosfera, fajna muzyka. Jakieś sportowe samochody stoją. Normalnie nie zwracam uwagi na samochody, ale tutaj nie dało się ich nie zauważyć.

Duet Fit Lovers mocno kibicuje Kamilowi i życzy mu przede wszystkim dużo zdrowia:

Wszystkiego najlepszego. Przede wszystkim dużo zdrowia. Zdrowie jest najważniejsze. Chłopak ma pasję, zajawkę do fitnessu, więc ja się nie martwię. Myślę, że kolejne lata będą równie fajne jak te 22.

Mateusz Bill, współwłaściciel agencji Ten Fajny Managment organizującej urodziny Kamila, jest przekonany, że influencer musi być osobą naturalną:

Influencer- to jest osoba, która robi to przede wszystkim naturalnie i się do tego nie zmusza.- powiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Zobaczcie, jak wyglądały 22-gie urodziny Kamila.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj