Kim jest nowa dziewczyna Roberta Pattinsona?

Robert Pattinson, gwiazda filmowa znana z takich produkcji jak „Twilight” i „The Batman”, w ostatnim czasie pojawił się na światowych salonach z nową dziewczyną. Wszystko wskazuje na to, że para jest szczęśliwa i zakochania. Ale kim jest ta nowa dziewczyna?

Nowa dziewczyna Roberta Pattinsona to modelka i aktorka Suki Waterhouse. Para po raz pierwszy spotkała się w 2018 roku, ale dopiero niedawno ich relacja stała się publiczna. Suki ma 28 lat i pochodzi z Londynu. Jest znaną twarzą w branży modowej, a także aktorką, która grała w kilku filmach.

Kilka faktów o Suki Waterhouse

Suki Waterhouse urodziła się 5 stycznia 1992 roku w Londynie. Ma 28 lat i jest brytyjskim modelem i aktorką. Wystąpiła w kilku filmach, m.in. „Pride and Prejudice and Zombies” oraz „Assassination Nation”. Oprócz tego Suki ma swoje własne marki odzieżowe – Pop & Suki oraz Front Row Shop.

Suki jest również aktywnym członkiem społeczności Instagram, gdzie publikuje swoje codzienne stylizacje oraz posty dotyczące jej pracy i życia prywatnego. Jej profil obserwuje ponad 2 miliony ludzi.

Czy Robert Pattinson i Suki Waterhouse są parą?

Robert Pattinson i Suki Waterhouse są parą od 2018 roku, ale dopiero niedawno ich relacja stała się publiczna. Para była widziana na spacerach po Los Angeles oraz na imprezach rodzinnych Roberta. Oboje są bardzo szczęśliwi ze swojego związku.

Para nie potwierdziła oficjalnie swojego związku, ale ich bliski przyjaciel powiedział: „Robert i Suki są naprawdę szczęśliwi ze swojego związku. Szanujemy ich prywatność i nie chcemy nic więcej mówić na ten temat”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj