Klaudia El Dursi o Top Model

Klaudia El Dursi była pierwszą uczestniczką w historii Top Model, która otrzymała Złoty bilet. Mimo że była faworytką jury, nie dotarła do wielkiego finału. Jak zmieniło się jej życie po udziale w programie?

Klaudia El Dursi jest doskonale znana z programu top Model. To ona jest pierwszą uczestniczką w historii programu, która otrzymała Złoty bilet, co zapewniło jej automatyczny awans do finałowej szesnastki.

Klaudia od początku była dla wszystkich niemałym zaskoczeniem. Do programu zgłosiła się w wieku 30 lat. Jury oczarowała niebanalną urodą, idealnymi wymiarami oraz tym, że dzięki charyzmie od razu wyróżniała się z tłumu. Modelka tak późno podjęła decyzję o pracy w modelingu, ponieważ w przeszłości w pełni poświęciła się macierzyństwu.

Gwiazda wspólnie z partnerem wychowuje dwóch synów – Dawida i Jasia, którym poświęca każdą wolną chwilę. Ich mama czekała na to, aż chłopcy trochę podrosną, aby mogła w spokoju zająć się swoją karierą zawodową. Lepiej nie mogła postąpić, bo gdy tylko spróbowała swoich sił w Top Model, otrzymała kolejną, intratną propozycję, dzięki której stała się sławna w całej Polsce.

Klaudia El Dursi opowiedziała, jak Top Model zmieniło jej życie:

Modelka na początku była wielkim zaskoczeniem dla jury. Nie tylko świetnie się prezentowała na wybiegu, ale i przed obiektywem. Niestety podczas wyjazdu okazało się, że mimo tego, że jest piękną kobietą, na zdjęciach wypadła gorzej od innych uczestników i nie przeszła do wielkiego finału.

Klaudia El Dursi w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o zmianach w życiu, jakie zaszły po jej udziale w programie Top Model:

Absolutnie zmieniło się diametralnie. Nie ma co ukrywać. Mam inne życie tak naprawdę. Aczkolwiek cieszę się, że w to życie w show-biznesie wkroczyłam w ciężkich dla nas czasach, ale przez to, że ten świat show-biznesu trochę przygasł i zwolnił, to mam szansę się w nim łagodnie odnaleźć. Nie tak drastycznie, jak gdyby było to w normalnych warunkach i okolicznościach. Więc z jednej strony to moje życie zmieniło się diametralnie, ale z drugiej strony wciąż jestem tą samą Klaudią, co mieszka sobie w Bydgoszczy i tak naprawdę spokojnie sobie żyje. Oprócz tego, że można mnie zobaczyć w Hotelu Paradise, to poza tym aż tak wiele się nie zmieniło.

Czy Klaudia utrzymuje kontakt z uczestnikami Top Model?

Jest kilka osób z którymi gdzieś tam sporadycznie mamy kontakt, pytamy się co u nas. Żyjemy w takich fajnych czasach Instagrama, że zawsze ten kontakt jest łatwiejszy i można wysłać jakiegoś buziaczka, serduszko, albo skomentować jakieś story i jesteśmy w miarę na bieżąco, co u kogo słychać.

Jesteście fanami Klaudii?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj