Gabriel i Rafał o dziecku

W niektórych krajach pary jednopłciowe mają możliwość adopcji dzieci. Gabriel i Rafał zdradzili, czy chcieliby zostać rodzicami. Jakie jest ich zdanie w tym temacie?

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn jeszcze do niedawana byli gwiazdami programu Królowe życia. Mężczyźni pomimo wielkiej popularności i ogromnej sympatii, jaką darzyli ich widzowie, podjęli decyzję o opuszczeniu obsady show. Na antenie TTV zastąpiła ich nowa homoseksualna para. Chociaż dzięki programowi zyskali sławę, to był on na tyle absorbujący, że ciężko im było dopilnować swojego biznesu i poświęcić nieco więcej czasu na nowe projekty. Pracownia skór i futer, którą Rafał prowadzi w Głogowie, to miejsce, które bardzo chętnie odwiedzają największe gwiazdy i celebryci. Wśród ich klientów są Zenon i Danuta Martyniukowie.

Królowe życia: Czy Rafał i Gabriel zostaną rodzicami?

W Polsce adopcja dziecka przez pary homoseksualne nie jest możliwa. Są jednak kraje na świecie, gdzie nie stanowi ona żadnego problemu. Coraz więcej związków jednopłciowych marzy o rodzicielstwie. Rafał i Gabriel stanowią parę od wielu lat. Mają za sobą już kilka większych kryzysów, ale na szczęście udało im się naprawić relację.

W związkach z długim stażem naturalnym etapem jest chęć stworzenia rodziny. Gabriel i Rafał mają już za sobą dyskusję na temat adopcji dziecka. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradzili, czy chcieliby zostać rodzicami.

Nie. Myślę, że jednak nie chciałbym być rodzicem – powiedział Gabriel.

Rafał dodał:

My już kilkakrotnie poruszaliśmy ten temat. Absolutnie rodzicami nie chcemy być. Chciałbym mieszkać w kraju, gdzie jednopłciowe pary mogą wychowywać dzieci, natomiast my nie mamy zupełnie takiej potrzeby. Chcemy się skupić na sprawach zawodowych i na sobie.

Szanujemy ich za szczerość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj