Krzysztof Gojdź

Krzysztof Gojdź ma apartament w Warszawie, który właśnie wystawił na sprzedaż. Cena jest osiągalna tylko dla nielicznych. Zajrzeliśmy do jego luksusowych wnętrz.

Krzysztof Gojdź to istny fenomen w polskim show-biznesie. Popularność zyskał jako lekarz medycyny estetycznej. Jest pierwszym reprezentantem branży medycznej, który wystąpił w Tańcu z gwiazdami. Swoje całe wynagrodzenie za udział w show przekazał na cele charytatywne.

Po latach życia w Polsce stwierdził, że jego miejsce na ziemi jest na drugim końcu świata. Mistrz od poprawiania urody spakował walizki i wyleciał aż do Miami. Tam kupił imponujące, ekskluzywne mieszkanie (wnętrza pokazywaliśmy tutaj) i otworzył gabinet medycyny estetycznej. W krótkim czasie udało mu się nawiązać dobre relacje z tamtejszymi pacjentkami. Wkrótce do listy jego klientek ma dołączyć sama Jennifer Lopez, z którą podobno już nawiązał kontakt.

Krzysztof Gojdź sprzedaje mieszkanie w Warszawie. Cena wysoka, wnętrza imponujące

Życie Gojdzia w Miami kwitnie, a co z jego majątkiem pozostawionym w Polsce? Okazuje się, że słynny doktor wystawił swój ogromny apartament w centrum Warszawy na sprzedaż. W ojczyźnie pojawia się bardzo rzadko, dlatego nie czuje potrzeby posiadania własnego mieszkania w stolicy.

Zainteresowani mogą odkupić jego luksusy za cenę – lepiej weźcie głęboki oddech – 6,5 miliona złotych. O wszystkim opowiedział reporterce Jastrząb Post, wymieniając przy okazji atuty nieruchomości, w której mieszkają m.in. Sara i Artur Borucowie.

Myślę, żeby sprzedać to mieszkanie. Jak ktoś chce, zapraszam, cena 6,5 miliona złotych. Za tyle sprzedaję apartament. Ja tutaj nie mieszkam. Ostatnio byłem tutaj ponad rok temu. Czy ma sens trzymanie takiego pięknego aprtamentu? No jest piękny. Widok na całą Warszawę.

Pieniądze ze sprzedaży mieszkania Gojdź chce przeznaczyć na budowę kolejnej kliniki, tym razem w sercu amerykańskiego kapitalizmu – w Nowym Jorku:

Ale te pieniądze można zainwestować w kolejną klinikę. Już niedługo otwieram kolejną w Nowym Jorku.

Jak wygląda warszawski apartament Krzysztofa? Tego dowiecie się z naszego materiału wideo i galerii zdjęć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj