Strona główna Pozostałe Krzysztof Ibisz o synach. Maks chce zostać aktorem, a Vincent? To dopiero...

Krzysztof Ibisz o synach. Maks chce zostać aktorem, a Vincent? To dopiero zaskoczenie [WIDEO]

Krzysztof Ibisz o synach

Krzysztof Ibisz jest ojcem dwóch dorastających synów. Okazuje się, że każdy z nich ma już pewne plany dotyczące swojej przyszłości. Niedaleko pada jabłko od jabłoni?

Krzysztof Ibisz, będąc nastolatkiem, marzył o karierze aktora. W tym kierunku też podążał w swoim życiu. W 1984 roku został studentem Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej. Już w czasie studiów zagrał swoje pierwsze role. Pojawiał się w filmach i na deskach teatrów. Był świetnie zapowiadającą się młodą gwiazdą. Swoich sił próbował także w dubbingu. Po kilku latach postanowił jednak porzucić aktorstwo i związać się na stałe z telewizją. W 1993 roku rozpoczął swoją karierę prezentera, która trwa do dzisiaj.

Krzysztof Ibisz o przyszłości swoich synów

Prowadzący Taniec z Gwiazdami oprócz wielkiej telewizyjnej kariery może się także pochwalić sukcesami w życiu prywatnym. Prezenter jest ojcem dwóch dorastających synów. Z pierwszego małżeństwa, z Anną Zejdler, ma syna Maksymiliana, a z drugiego, z Anną Nowak-Ibisz – Vincenta. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział o przyszłości swoich potomków. Czy pójdą w ślady sławnego ojca?

Krzysztof Ibisz o debiucie Vincenta w kabarecie:

Zadebiutował ze mną po raz pierwszy na kabaretowej scenie, w jubileuszu kabaretu Paranienormalni mieliśmy wspólny skecz. Zapytałem go czy mógłby zagrać mnie na scenie w programie, który jest nagrywany tu i teraz, nie można tego zmienić. Zapytał kogo miałby zagrać? Powiedziałem, że mnie. Jak byłem młodszy, w wieku 14 lat. Powiedział, że super, Tak więc wrócił z wakacji i wystąpił. Bardzo się cieszę, że przeżył te emocje, nie pomylił tekstu, ładnie powiedział i miał w sobie luz. Tak więc 5 z plusem.

Jak powiedział Krzysztof, zarówno Maksymilian, jak i Vincent są wyjątkowo utalentowani:

Myślę, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Chociaż byśmy mówili, że to trudny i niewdzięczny zawód, to oni będą wykonywać zawód aktorski. Maks chce komentować sport, może będzie to robić. Na pewno gdzieś to będzie w tej medialnej sferze.

Trzymacie kciuki za kariery synów Krzysztofa Ibisza?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here