Bokserzy o Diablo w więzieniu

Krzysztof Diablo Włodarczyk kilka dni temu trafił do aresztu. Jak na tę wiadomość zareagowali inni sportowcy? Mamy komentarz gwiazd boksu – Daniela Rutkowskiego i Michała Cieślaka.

Krzysztof Diablo Włodarczyk ma za sobą imponującą karierę. Do tej pory stoczył 63 walki, z czego aż 39 zakończyło się jego wygraną przez nokaut. Tylko 4 razy poniósł porażkę i jedynie raz zremisował. Sportowiec ma wierne grono kibiców, którzy cały czas trzymają kciuki za to, aby mógł wrócić na ring walczyć o najwyższe tytuły. Niestety te plany na razie będzie musiał zawiesić na kołku. Wszystko przez problemy z prawem.

Krzysztof Diablo Włodarczyk aresztowany. Znani bokserzy komentują

Pięściarz kilka dni temu trafił do aresztu, gdzie będzie odbywał karę za prowadzenie samochodu bez wymaganych uprawnień. Za ten czyn otrzymał wyrok w wysokości 5 miesięcy pozbawienia wolności. Areszt ma opuścić dopiero w połowie czerwca i jeżeli nic się nie zmieni, to dopiero pod koniec tego roku będziemy mogli znowu zobaczyć go na ringu.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post inni sportowcy wypowiedzieli się na temat całej sytuacji. Czy to, że Krzysztof Włodarczyk trafił do więzienia, wpłynie na odbiór sportów walki?

Oczywiście jakaś smutna historia. Ciekawe za co? Jest dużo różnych sytuacji. Ja jakąś swoją historię słyszałem, nie wiem, czy to prawda, bo akurat nie śledziłem tego. Może to być głupota. Może on tego też nie zrobił. Tak naprawdę musimy poczekać na werdykt sędziego, czy w mediach za co to jest. Ale szkoda, smutna sytuacja. Poczekamy na jakiś werdykt co się stało. Poznałem go. Bardzo miły, skromny gość. Osobiście bardzo go nie znam, ale jako sportowiec go szanuję. Świetny bokser i mega człowiek – powiedział Daniel Rutkowski.

A co na to Michał Cieśla?

Myślę, że to są przypadki jednostki. Więc to nie zaważa na tym, czy boks będzie bardziej popularny czy nie. Myślę, że dobre występy nas zawodników sprawiają, że kibicom się to podoba i tych trenujących będzie coraz więcej.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here