Iwona Pavlović

Taniec z Gwiazdami trwa. Z odcinka na odcinek wysuwają się na prowadzenie kolejne pary. Iwona Pavlović wskazała, kogo możemy zobaczyć w finale?

Taniec z Gwiazdami to jedno z ulubionych telewizyjnych show. Program pokochali nie tylko widzowie, ale także uczestnicy. Za każdym razem wzbudza on sporo emocji. Nie brakuje wzruszeń, pięknego tańca i nawiązujących się przyjaźni. Wiele osób znalazło tutaj także miłość swojego życia.

O statuetkę Kryształowej Kuli chętnie walczą aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, sportowcy i osobowości medialne. Nikogo z nich zbyt długo nie trzeba namawiać do wzięcia udziału w programie, ponieważ od lat wiadomo, że jest to przede wszystkim doskonała zabawa.

Wielkimi gwiazdami tanecznego show są nie tylko uczestnicy, ale także jurorzy programu. Taneczne zmagania adeptów tańca od samego początku ocenia Iwona Pavlović. Tancerka swoją karierę rozpoczęła jako nastolatka. Jest ona wielokrotną mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich, a także wicemistrzynią świata tańców standardowych. Po zakończeniu kariery zajęła się ona sędziowaniem. Ocenia tancerzy podczas najbardziej prestiżowych wydarzeń takich jak Mistrzostwa Europy, czy Mistrzostwa Świata.

Iwona Pavlović o faworytkach 11. edycji show

Ze względu na ogromne doświadczenie Iwony, reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać o to, jakie ma zdanie na temat tańczących par. Kto według niej będzie faworytem Tańca z Gwiazdami. Czy w finale zobaczymy Julię Wieniawę i Anię Karwan? Według Pavlović jest taka szansa, choć oprócz nich stawia na jeszcze jedną gwiazdę.

Moim zdaniem pięknie tanecznie depcze im po piętach Edyta Zając. Mnie coraz bardziej ta dziewczyna oczarowuje, ma w sobie piękne emocje i w ogóle piękno. Rzeczywiście strona techniczna schodzi na drugi plan. Więc jeszcze nie mówmy ostatniego słowa, może ta trójka będzie walczyć o wejście do rundy finałowej.

Zdaniem jurorki, to właśnie one tańczą najlepiej:

Fajnie by było, bo takie trzy na dzień dzisiejszy teoretycznie najlepiej tańczące dziewczyny. Chociaż wiemy, że wszystko się może zdarzyć, bo SMS-y jednak w tej końcówce będą odgrywać bardzo, bardzo dużą rolę.

Macie swoich faworytów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj