Marka Samsung znana jest z jakościowych smartfonów, smartwatchów oraz głośników przenośnych. Części zamienne do wielu urządzeń elektronicznych firmy można znaleźć w sklepie Telesalon. Nawet najlepszy sprzęt lubi się czasami zepsuć, dlatego warto mieć pod ręką tanie i dopasowane zamienniki. Jakie części Samsung można kupić na stronie telesalon.pl?

Wyświetlacze oraz wymienne części obudowy

Nawet najbardziej wytrzymały sprzęt nie jest czasami w stanie wytrzymać spadku z wysokości. Zdarzają się również zderzenia z twardymi przedmiotami, przez co nie wytrzymują wyświetlacze telefonu. W takich sytuacjach często trzeba je natychmiastowo wymienić, bo pojawiają się ryski albo nawet poważne zarysowania – uniemożliwia to dalsze korzystanie z telefonu. Nie dziwi więc, że tak duży procent części Samsung stanowią wyświetlacze, bardzo często w wersji LCD. Można je bezproblemowo wymienić we własnym zakresie, dlatego warto skorzystać z opcji dostawy do domu.

Najpopularniejszymi częściami Samsung, które podlegają wymianie są obudowy. Często kupowana jest klapka baterii, która psuje się z tych samych powodów co wyświetlacz. Dochodzi do jej uszkodzenia wskutek upadku albo kontaktu z twardym przedmiotem. Wymiana klapek i innych części obudowy jest również banalnie prosta, zwłaszcza względem wyświetlacza. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach to zawsze może skorzystać z usług serwisów Samsung. Wystarczy jednak porządny poradnik internetowy, żeby poradzić sobie samemu.

Inne popularne części zamienne do telefonów

Na stronie telesalon.pl dostępny jest całkiem szeroki wybór telefonów, których dotyczą części zamienne. W większości są to modele znanej serii GALAXY, gdzie nie pominięto właściwie żadnego popularnego tytułu. Znaleźć można też smartfony GEARS, których części trochę trudniej znaleźć w innych sklepach. W asortymencie dostępne są nie tylko wyświetlacze i obudowy, ale też np. tacki SIM oraz microSD – pozwalają one powiększyć pamięć telefonu. Ze względu na swoje wymiary lubią jednak ulegać uszkodzeniom.

Rozchwytywanymi częściami Samsung są również szybki aparatu, którym zdarza się uszkodzić przy lekkim kontakcie – wyklucza to robienie jakościowych zdjęć. Awarie zdarzają się również głośnikom do rozmów, przez co niemożliwe jest wykonywanie połączeń. Zdarzają się również problemy z ładowaniem telefonu, gdzie rozwiązaniem może być wymienna płytka ze złączem do ładowania USB-Typu C, która odpowiada również za funkcje mikrofonu oraz złącza słuchawkowego. W sklepie nie brakuje również taśm głównych, digitezerów albo innych złącz ładowania – w zależności od rodzaju telefonu.

Zamienniki do smartwatcha albo głośników przenośnych

Części Samsung na stronie telesalon.pl nie ograniczają się jedynie do telefonów komórkowych. Można znaleźć również wiele zamienników do smartwatcha albo głośników przenośnych. To części znacznie mniej dostępne niż w przypadku smartfonów, warto więc skorzystać z usług sklepu. W przypadku smartwatcha można tu znaleźć wymienne karty SIM, folie ochronne, stacje dokujące do ładowania albo paski na rękę. Te ostatnie dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. W przypadku przenośnego sprzętu grającego można wymienić sam głośnik, co bywa popularną awarią w tego typu urządzeniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj