Lakiery hybrydowe nieustannie na topie!

Lata mijają, a popularność lakierów hybrydowych wśród kobiet wciąż rośnie. Choć pierwsze światłoutwardzalne lakiery pojawiły się na amerykańskim rynku już w 1994 roku, prawdziwy boom na manicure hybrydowy nadszedł dopiero w XXI wieku. Obecnie każdy renomowany salon kosmetyczny musi oferować ten zabieg swoim klientkom.

Co to są lakiery hybrydowe?

Czym właściwie są lakiery hybrydowe? Nazwa wskazuje na to, że stanowią one połączenie najlepszych cech tradycyjnych lakierów do paznokci oraz żeli. Oto kilka głównych zalet, które przemawiają na ich korzyść:

  • prosta aplikacja, przypominająca pracę z klasycznymi lakierami;
  • pędzelek o wysokiej precyzji i elastyczności, dzięki któremu doświadczona stylistka poradzi sobie z perfekcyjnym nałożeniem hybrydy wokół skórek i bocznych wałów paznokciowych;
  • kremowa konsystencja, minimalizująca ryzyko zalewania skórek;
  • elastyczna struktura, zmniejszająca możliwość pęknięć oraz odprysków;
  • szybkie utwardzanie w lampie (najlepiej z wykorzystaniem modeli MultiLED);
  • doskonałe krycie, które zazwyczaj jest możliwe do uzyskania po nałożeniu dwóch warstw (jedynym wyjątkiem są lakiery przezroczyste).

To jednak nie wszystko! Ogromną zaletą lakierów hybrydowych jest również szeroka gama dostępnych kolorów. Doskonałym przykładem jest bogata oferta marki Indigo Nails, która stanowi prawdziwe mekka dla stylistek i entuzjastek hybryd – https://www.indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe.

Manicure hybrydowy – nie wystarczy jedynie lakier!

Oczywiście sam lakier hybrydowy to nie wszystko, co jest potrzebne do stworzenia trwałej i pięknej stylizacji. Aby wykonać manicure hybrydowy, konieczne jest również posiadanie: polerki lub buffera do zmatowienia płytki, dobrej lampy (najlepiej typu MultiLED), cleanera do odtłuszczania i usuwania wilgoci z płytki, primera bezkwasowego lub kwasowego (zależy to od rodzaju płytki), bazy hybrydowej oraz topu hybrydowego. Doświadczone, profesjonalne stylistki mogą również rozważyć zakup frezarki, która zapewni im wyjątkową precyzję podczas opracowywania paznokci i wzniesie ich manicure na najwyższy poziom.

A gdzie znaleźć wszystkie wymienione produkty? Oczywiście w oficjalnym sklepie Indigo Nails!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here