Lara Gessler o karmieniu piersią

Lara Gessler o karmieniu piersią w miejscach publicznych. Córka Magdy Gessler odpowiada na krytykę internautów i zdradza, czy planuje kolejne dziecko.

We wrześniu Lara Gessler doczekała się córeczki. Została mamą Neny, która w mgnieniu oka wyrosła na gwiazdę Instagrama. Zdjęcia słodkiego bobaska cieszą się ogromną popularnością wśród osób obserwujących profil restauratorki. Piękne kadry z maluszkiem w roli głównej są często tłem do przemyśleń, jakimi Lara dzieli się z fankami.

Gessler aktywnie zabiera głos w sprawach dotyczących macierzyństwa. Chętnie udziela rad i sama o nie podpytuje swoich followersów. Na jej kanale nie brakuje odważnych ujęć, które doskonale obrazują problemy, jakim młode matki muszą stawiać czoła.

Lara Gessler o karmieniu piersią w miejscach publicznych i kolejnym dziecku

Niedawno gwiazda zdradziła, jaki jest jej przepis na szybki powrót do formy po ciąży. Sama w krótkim czasie odzyskała dawne kształty. Jak się okazuje, sporo zawdzięcza… karmieniu piersią, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Karmienie na pewno pomaga. Mam to szczęście, że mogę karmić piersią. Nie kontroluję sytuacji, podchodzę intuicyjnie do tematu.

Lara podzieliła się z internautkami zdjęciem, na którym możemy zobaczyć, jak karmi piersią swoją pociechę. Zmysłowe i apetyczne ujęcie wzbudziło mieszane emocje wśród odbiorców. Chociaż w większości na Gessler spłynęły zachwyty, to nie brakowało też słów krytyki:

Szczególnie się tym nie przejmuję. Po to się piersi zrobione. To nie oznacza, że trzeba paradować i wywalać biust na środku jakiejkolwiek przestrzeni publicznej. Ale wydaje mi się, że jeśli się to robi subtelnie, to jednak jest pierwsza podstawowa potrzeba dziecka. To jest dla mnie dużo ważniejsze niż to, czy komuś się to podoba czy nie. Tak jest, że małe dziecko nie umie jeść nożem i widelcem, tylko je mleko z piersi. Wystarczy do tego dodać trochę smaku i wydaje mi się, że można to robić gdziekolwiek.

Przy okazji zdradziła, że w temacie macierzyństwa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa:

Ja uwielbiam. To jest moja ukochana rola na świecie. Jestem zachwycona. Nie powiedziałam absolutnie jeszcze ostatniego słowa w tym temacie.

Czy wkrótce Magda Gessler po raz kolejny zostanie babcią? Trzymamy kciuki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj