Lara Gessler

Lara Gessler jest w ciąży. Restauratorka opowiedziała nam o przygotowaniach do porodu. Czy pokaże twarz dziecka w internecie?

Wiadomość o ciąży Lary Gessler zelektryzowała media do tego stopnia, że każde opublikowane przez nią zdjęcie na Instagramie urasta do rangi hitu. Publikacje córki znanej restauratorki cieszą się sporą popularnością w internecie. Fani trzymają kciuki za jej szczęśliwe rozwiązanie, a to zbliża się wielkimi krokami.

Lara Gessler jest już w 38 tygodniu ciąży. Oznacza to, że prawdopodobnie już w październiku po raz pierwszy zostanie mamą. Na radosną nowinę czekają nie tylko jej fani, ale przede wszystkim jej najbliższa rodzina. Od początku publicznie dopinguje ją mama. Magda Gessler już nie może doczekać się dnia, w którym zostanie babcią.

Lara Gessler o przygotowaniach do porodu

Zanim jednak Lara trafi na salę porodową, aktywnie spełnia się zawodowo. W piątek oficjalną premierę miała jej najnowsza książka Orzechy i pestki, którą promowała w towarzystwie ukochanego. Po oficjalnej części Gessler udzieliła wywiadów obecnym na miejscu dziennikarzom, w tym naszej reporterce.

W rozmowie z Karoliną Motylewską zdradziła, jak wygląda jej ciążowa dieta, a właściwie – jak wyglądają jej ciążowe zachcianki:

Ja podchodzę do tego bardzo intuicyjnie. Jestem spokojna, otwarta. Oczywiście  nie mogę się doczekać, ale mam w sobie bardzo dużo spokoju. Jadłam bardzo podobnie jak wcześniej. Jadłam to, na co miałam ochotę. Całe szczęście nie miałam ochoty na złe rzeczy. Wydaje mi się, że organizm się uczy. Więc tak naprawdę to, na co miałam ochotę, to były owoce i soki owocowe. Może miałam takie 2, 3 tygodnie, że jadłam codziennie lody. A tak generalnie to moja dieta się specjalnie nie zmieniła.

Lara zdaje sobie sprawę, że poród może zacząć się wcześniej, niż sugeruje lekarz, dlatego na wszelki wypadek już spakowała torbę do szpitala z niezbędnymi rzeczami. A co z wyprawką dla dziecka?

Torba spakowana, pokoik nie do końca gotowy. Jesteśmy z tych, którzy podchodzą minimalistycznie do tematu. Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok. Więc to na początek wystarczy. A potrzeby będą rozwijać się razem z dzieckiem. Na pewno nie jesteśmy z tych, którzy nagromadzą gadżetów, żeby potem ich nie używać. To z pewnością nie jest nasz styl.

Czy po porodzie Lara zamierza pokazywać twarz synka bądź córeczki?

Na pewno nasze dziecko nie będzie główną gwiazdą naszego Instagrama. To na 100%. Nie mam też zamiaru tworzyć żadnej chorej presji związanej z tym, że każdy się czai, jak to dziecko wygląda. Bez przesady. Nie jesteśmy celebrytami międzynarodowej sławy, żeby każdy miał gdybać i się zastanawiać. Uważam, że im bardziej się chowa, tym większa presja się wytwarza. To dziecko będzie w moim życiu, tak też będzie na Instagramie, ale w odpowiednich proporcjach.

Jak się okazuje, Magda Gessler już oszalała na punkcie wnuka.

Babcia szaleje dość mocno. Ale na razie czysto teoretycznie.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj