Strona główna Pozostałe Oliwia i Mikołaj o relacji z uczestnikami „Love Island” po programie. Nie...

Oliwia i Mikołaj o relacji z uczestnikami „Love Island” po programie. Nie z każdym chcą mieć kontakt [WIDEO]

Oliwia i Mikołaj o uczestnikach Love Island 2

Love Island: Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla o relacjach z uczestnikami programu. Z kim do dziś utrzymują kontakt, a kogo unikają? Zobacz, co zdradzili naszej reporterce.

Drugi sezon programu Love Isldand. Wyspa Miłości cieszył się ogromną popularnością. Uczestnicy od samego początku stworzyli bardzo zgraną paczkę przyjaciół. Nie brakowało jednak między nimi także drobnych nieporozumień. Oliwia na samym początku była związana z Igorem, jednak ten swoje uczucia ulokował w Magdalenie Karwackiej. Po rozstaniu rozgoryczona dziewczyna powiedziała mu kilka przykrych słów: Szmatą dziury w sercu nie załatasz. Szkoda, że mnie zdradziłeś.

Love Island: Z kim Oliwia i Mikołaj mają kontakt po programie?

Chociaż początek dla Oliwii był dosyć trudny, to później związała się ona z Mikołajem, a ich uczucie trwa do dzisiaj. Przetrwały również przyjaźnie, które nawiązały się podczas pobytu na hiszpańskiej wyspie.

Mikołaj Cieśla i Oliwia Knapek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradzili, z kim nadal utrzymują kontakt. 19-latka skomentowała także to, co powiedziała Igorowi podczas programu.

To jest kwestia emocji. To absolutnie nie odnosiło się do niej. Nic osobistego. Nie miałyśmy tej przyjemności żeby to przegadać, jednak w programie jakiś neutralny stosunek miałyśmy do siebie i nic więcej nie było negatywnego.

Z kim z programu mają kontakt?

Mamy kontakt z Julią i Dominikiem, z którymi się dziś widzimy. Są zaplanowane spotkania w najbliższym czasie. Z Mundkiem też piszemy. To są chłopaki, z którymi miałem najlepszy kontakt na wyspie, więc to jest naturalne, że ten kontakt jest utrzymany. Nie wyobrażam sobie, że po takiej zażyłości, po tych kilku tygodniach spędzonych tam, że ten kontakt by się urwał. To byłoby coś dziwnego.

Oliwia dodała:

Szczerze powiedziawszy, będąc w willi byliśmy zgraną ekipą. Po programie każdy poszedł w swoją stroną i się nie dziwię, bo każdy ma swoje swoje obowiązki.

A co z Igorem?

Lubię Igora. Szanuję go bardzo. Ale głębsze przyjaźnie czy koleżeńskie relacje wychodzą same z siebie – przyznał Mikołaj.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here