Julia Nowakowska, Dominik Grot

Julia Nowakowska i Dominik Grot wygrali Love Island 2. Para zdradziła nam, na co wyda 100 tysięcy złotych, które niebawem wpłynie na ich konto.

Program Love Island zadebiutował na antenie Polsatu w 2019 roku. Wygrali go Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Silne uczucie, jakie połączyło ich w programie, z czasem zaczęło słabnąć. Ostatecznie para rozstała się, o czym poinformowała fanów na początku września. Zakończenie związku szczególnie przeżyła Sylwia, która w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że nie utrzymuje kontaktu z byłym partnerem dla ich wspólnego dobra.

Choć u pierwszych zwycięzców uczucie wypaliło się, to u drugich sprawa ma się zupełnie inaczej. Druga edycja Love Island zakończyła się triumfem zakochanych w sobie po uszy Julii Nowakowskiej i Dominika Grota. Para dostała najwięcej głosów od widzów, tym samym – wybierając miłość, a nie pieniądze – zgarnęli główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Imponująca kwota lada dzień wpłynie na ich konto. Czy wiedzą już, na co ją przeznaczą?

Julia i Dominik z Love Island – na co wydadzą wygrane pieniądze?

Zakochani wzięli udział w wideo czacie z naszą reporterką. Szczerze przyznali, jak chcą wydać wygrane pieniądze. Na co przeznaczą zawrotną kwotę? Wiadomo już, że zainwestują w rozwijanie swoich pasji.

Chcielibyśmy zainwestować te pieniądze w siebie. W rozwój osobisty. Mamy w planach parę projektów dotyczących naszych zainteresowań. U mnie to jest sport – powiedział Dominik.

Julia dodała:

U mnie to jest bardziej fashion-beauty. W trakcie jest kilka projektów, ale to jest na razie sekret, więc nie możemy o tym mówić. Dowiecie się o tym niedługo.

Dominik jest pod wrażeniem tego, co robi Julia i również chce lepiej poznać świat social mediów:

Jula pokazuje ciekawostki ze świata fashion. Jak najbardziej jestem za tym, żeby spróbować swoich sił w tym świecie. Kiedyś przykładałem do tego mniejszą wagę, ale widzę, że jest to ważne i chce to zrobić. Poznawać nowe rzeczy.

Trzymamy kciuki za ich związek.

Zapis całego live’a poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here