Łukasz Nowicki o Kasi Cichopek

Łukasz Nowicki od 10 lat jest jednym z prowadzących program Pytanie na śniadanie. Od września do śniadaniówki dołączyła nowa para prowadzących. Jak ocenia Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Łukasz Nowicki karierę w telewizji rozpoczął w latach 90. Od samego początku jest związany z TVP.  Chociaż ma za sobą ogromny dorobek filmowy, serialowy i teatralny, to największą liczbę fanów zyskał, pracując jako prezenter. Od ponad dekady jest jednym z prowadzących program Pytanie na śniadanie. Od kilku lat jest też gospodarzem teleturnieju Postaw na milion.

Łukasz Nowicki o Kasi Cichopek i Macieju Kurzajewskim

Od września nowymi prowadzącymi w Pytaniu na śniadanie zostali Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Ta para miała już okazję ze sobą współpracować przy okazji prowadzenia różnych imprez, m.in. gali wręczenia TeleKamer. Dla gwiazdy M jak Miłość jest to jednak swego rodzaju debiut. Z kolei jej partner w śniadaniówce jest niezwykle doświadczonym dziennikarzem.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Łukasz Nowicki zdradził, jak ocenia nowy duet Pytania na śniadanie.

Niewiele osób o tym wie, jak mieliśmy 18 lat to telewizja ogłaszała nabór do telewizji sportowej. I na ten staż dostał się m.in Maciej i ja. Byliśmy chłopcami, którzy siedzieli w bufetach. Nie mieliśmy pojęcia o telewizji. Uczyli nas montażu, uczyli nas bycia drugimi komentatorami. Ja o mały włos nie komentowałem skoków na Olimpiadzie. Znamy się z Maćkiem prawie całe zawodowe życie.

Łukasz jest pod wrażeniem pracowitości Katarzyny Cichopek.

A Kaśka? Po pierwsze oni pracowali razem przy programach. Oni są ze sobą zżyci, zgrani i to musi zatrybić. Poza tym Kaśka ma jedną dobrą cechę. Ona nie gra prowadzącej. Aktorzy mają trudno. Bo grają emocje. A ona ich nie gra i to jest w porządku. Kaśka ma jedną rzecz, której ja nie miałem nigdy. Jest sumienna, pracowita i zawsze przygotowana.

Jesteście fanami nowej pary?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj