Strona główna Pozostałe Fani „M jak miłość” są na to gotowi? Gosia Andrzejewicz o dołączeniu...

Fani „M jak miłość” są na to gotowi? Gosia Andrzejewicz o dołączeniu do obsady serialu [WIDEO]

Gosia Andrzejewicz o roli w M jak miłość

Obsada M jak miłość zmienia się jak w kalejdoskopie. Czy wkrótce na planie pojawi się Gosia Andrzejewicz, która jak burza szła przed kolejne odcinki, wcielając się w legendy estrady? Komentarz gwiazdy z pewnością narobi smaku jej fanom, a może i producentom hitu TVP.

Serial M jak miłość emitowany jest od 20 lat. Polacy z zapartym tchem śledzą nierzadko skomplikowane losy bohaterów. Wpływ na dużą popularność produkcji ma ciekawa fabuła i gwiazdorska obsada. Na planie regularnie spotykają się Anna Mucha, Teresa Lipowska, Kasia Cichopek i Barbara Kurdej-Szatan, która obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim. Niewykluczone, że już wkrótce zobaczymy tam również Gosię Andrzejewicz.

Piosenkarka, która ma swoim koncie cztery solowe płyty i udział w preselekcjach na Eurowizję w Szwajcarii i na Białorusi, udowodniła, że posiada spory talent aktorski. Występując w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo kapitalnie wcieliła się w największe gwiazdy estrady. Odtworzyła takie legendy sceny jak Mariah Carey czy Beata Kozidrak, za które spadł na nią grad komplementów. Obecnie artystka walczy o wygraną w telewizyjnym show.

Gosia Andrzejewicz o roli w M jak miłość. Kogo chciałaby zagrać?

Udział w hicie Polsatu sprawił, że Gosia ma chrapkę na więcej. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post na live czacie na Instagramie wyznała, że marzy się jej rola w M jak miłość, nawet epizodyczna.

 Bardzo bym chciała wystąpić w M jak Miłość. Miłość jest moim zdaniem najważniejsza w życiu, więc wystąpienie w takim serialu nawet na kilka minut to byłoby coś wspaniałego. Jestem fanką tego serialu.

Dla gwiazdy hitu Otwórz oczy nie ma znaczenia, kogo dokładnie miałaby zagrać. O wiele większą radość sprawiłaby jej sama obecność na planie i możliwość spotkania się ze swoimi przyjaciółmi z branży.

Nie chciałabym nikogo zastępować. Chciałabym zagrać kogoś nowego. Najlepiej, żeby to była postać, która byłaby po moich warunkach. Mogłabym się wcielić w miłą, życzliwą osobę. A może kto wie, jakąś piosenkarkę? To już zależałoby od reżysera i tego, jaką dałbym mi rolę. Ale może coś po warunkach. Tam gra Filip którego bardzo dobrze znam, więc fantastycznie byłoby znów się z nim spotkać.

Wyobrażacie sobie Gosię w M jak Miłość?

Gosia w roli Mariah Carey:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here