Madzia Wójcik, Ata Postek

Ata Postek i Madzia Wójcik o nowym programie typu reality, w którym wezmą udział. Szykuje się kolejny hit z udziałem uczestników kilku popularnych formatów. O czym będzie?

Programy reality już dawno zdominowały ramówki telewizyjne. Osoby poddające się najróżniejszym zdaniom wymyślonym przez producentów przyciągają przed telewizory tłumy widzów. Tak było z Big Brotherem, Azją Express czy emitowanym obecnie Hotelem Paradise.

Na fali popularności poszczególnych formatów anonimowe osoby zyskały sławę i uznanie fanów, a wraz z rozpoznawalnością otrzymały oferty współpracy przy kolejnych produkcjach telewizyjnych. Jedna z nich właśnie powstaje.

Nowy program reality z udziałem gwiazd. Ata Postek i Madzia Wójcik komentują

Już wkrótce w telewizji TVN zobaczymy nowy program survivalowy kręcony na Zanzibarze, który będzie połączeniem Wyspy Robinsona i Azji Express. Choć prace nad projektem odbywają się w tajemnicy, to nam udało się co nieco dowiedzieć od gwiazd, które w nim zobaczymy.

Ata Postek, zwyciężczyni drugiej edycji Hotelu Paradise, zdradziła nam, że nowe show nie będzie kolejnym randkowym widowiskiem:

Wróciłam z tajnego projektu. To nie jest Hotel Paradise. To będzie program z przekazem. To jest totalna różnica. To nie jest miłość i zabawa. To jest fajny program z dobrym przekazem i będzie o czymś, nie będzie o głupotach. Było dużo trudnych uczestników, ja na początku nie wiedziałam gdzie idę, co będę tam robić i nie mogę powiedzieć, co my będziemy tam robić, ale uważam, że będziecie zadowoleni i zaskoczy Was ten program mega. Trzeba oglądać. Będzie czad.

Ata na planie nie ze wszystkimi uczestnikami się dogadywała:

Zaprzyjaźniłam się z Anią z Hotelu Paradise, z Madzią z Big Brothera, Adę uwielbiam. Jest niesamowita. Tam jeden chłopak strasznie mnie wnerwia, nie będę mówić który, będzie niespodzianka.

Nam udało się zgadnąć, że to Łukasz Karpiński z Hotelu Paradise 2 jest osobą, która działa na nerwy Acie:

Właśnie Łukasz. Ja go kocham, ale nie mam do niego cierpliwości, jeszcze wczoraj mnie zdenerwował po stokroć.

Madzia Wójcik była bardziej oszczędna w komentarzach na temat programu, w którym ją zobaczymy. Bardzo ważyła słowa w rozmowie z Jastrząb Post:

Nie mogę nic mówić, choć bardzo bym chciała, ale za jakiś czas będę mogła dużo powiedzieć. Takie są newsy nie wiadomo, czy to fake news, czy to prawda. Zawsze może jakieś ziarnko prawdy jest, ale nie do końca, więc nie komentuję na razie.

Szykuje się kolejny hit? O tym przekonamy się, gdy format trafi do ramówki TVN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj