Magda Bieńkowska o macierzyństwie i ślubie z Łukaszem Kubotem

Magda Bieńkowska i Łukasz Kubot doczekali się wspólnej córki. Miss Polski 2015 opowiedziała nam o macierzyństwie i zdradziła ślubne plany. Kiedy wyjdzie za mąż i w jakiej sukni poślubi przystojnego sportowca? Zobacz, czego dowiedziała się reporterka Jastrząb Post.

Magdalena Bieńkowska w 2015 roku otrzymała koronę Miss Polski. Zwycięstwo w prestiżowym konkursie piękności otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery. Ślicznotka zaczęła podbijać stołeczne salony i rozkręciła profil na Instagramie. W 2016 roku jej urodę docenili koneserzy kobiecego piękna podczas międzynarodowego konkursu Miss International, w którym Polka zakwalifikowała się do finałowej 15.

Prawdziwa rewolucja w życiu Magdy wydarzyła się dwa lata temu, gdy związała się z Łukaszem Kubotem. Najlepiej zarabiający deblista świata w 2017 roku oszalał na punkcie miss. We wrześniu para doczekała się córeczki, której imię, póki co, nie zostało upublicznione.

Magda Bieńkowska o dziecku i ślubie z Łukaszem Kubotem

Magda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, opowiedziała co nieco na temat macierzyństwa. Wyznała, że oszalała na punkcie maleństwa i każde chwilowe rozstanie kosztuje ją wiele emocji:

Jestem zakochana w swojej 4-miesięcznej córeczce. Tęsknię za nią bardzo, to jest moje pierwsze wyjście od kiedy się mała urodziła, nie opuszczam jej ani na krok. Wiadomo, pierwsze miesiące każdy mama powie, że są ciężkie, ale są to najwspanialsze momenty w moim życiu.

Czy Bieńkowska i Kubot pobiorą się w 2021 roku?

Bardzo byśmy chcieli, ale wydaje mi się, że w tym roku to nie nastąpi.

Na jaką suknię postawiłaby Magda?

Ja bym bardzo chciała, żeby ona była prosta, klasyczna, gładka. I myślę, że taka właśnie będzie.

Trzymamy kciuki. Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj