Magda Gessler, Nena

Jak w roli babci odnajduje się Magda Gessler? Gwiazda TVN-u zdradziła reporterce Jastrząb Post, że jej kontakt z wnuczką jest nieco ograniczony. Wytłumaczyła, z czego to wynika. Zobacz rozmowę wideo.

Lara Gessler w październiku została mamą. Młoda restauratorka doczekała się córeczki, dla której wybrała kojarzone z językiem hiszpańskim imię Nena. Przyjście dziewczynki na świat sprawiło ogromną radość Magdzie Gessler. Gwiazda Kuchennych rewolucji po raz pierwszy została babcią. Z miejsca oszalała na widok słodkiej kruszynki, w której dostrzega spore wizualne podobieństwo do siebie.

Musiało minąć kilka tygodni, zanim Magda pierwszy raz zobaczyła potomkini. Ze względu na pandemię Lara podjęła decyzję o ograniczeniu kontaktów z osobami trzecimi do minimum. W ten sposób zminimalizowała ryzyko zakażenia się koronawirusem.

My na razie się izolujemy, ale mama już nie mogła wytrzymać, więc podjechała samochodem pod naszą klatkę, żebyśmy po prostu wynieśli małą, chociaż na chwilę i tak też się stało. Mimo to, że bez dotykania, bez całowania, to przynajmniej ją zobaczyła i mega też się wzruszyła tym. To jest wspaniałe. Myślę, że jest bardzo, bardzo szczęśliwa – opowiedziała Lara w „Show” o spotkaniu Magdy z Neną.

Magda Gessler ma ograniczony kontakt z wnuczką. Dlaczego?

Magda Gessler w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że spotkania z wnuczką nie należą do częstych. Ostatnio widziały się w Dzień Babci, co uwieczniły na rozczulającym nagraniu wideo.

Chociaż liczba zachorowań w Polsce spada, Lara woli dmuchać na zimne i stara się trzymać córkę z dala od spotkań towarzyskich. Nie korzysta nawet w pomocy opiekunki. Bobas towarzyszy jej w pracy.

Lara oddala mi wnuczkę coraz bardziej, żeby była bardziej bezpieczna. Bardzo dużo robi pracy w studiach, w miejscach bezpiecznych. Starają się trzymać tę rodzinę trochę dalej od cywilizacji – wyznała Magda.

Właścicielka restauracyjnego imperium dodała, że jest zakochana w Nenie. Jest także pod nieustannym wrażeniem Lary:

Trudno nie być zakochaną w kimś takim. I w mojej córce, która jest najpiękniejszą i najwspanialszą matką na świecie.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj