Magda Jankowska, Dominic D'Angelica

Magda Jankowska była gwiazdą drugiego sezonu Hotelu Paradise. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post skomentowała decyzję TVN o odsunięciu Dominica D’Angelici od finału Top Model. Przy okazji zdradziła, czy sama ma jakieś zatargi z prawem i grzeszki na swoim sumieniu.

Od poniedziałku w mediach huczy o Dominice D’Angelica, który dzisiaj miał zawalczyć o wygraną w Top Model. Miał, bo niespełna 24 godziny przed emisją ostatniego odcinka produkcja TVN-u podjęła decyzję o natychmiastowej eliminacji 30-latka z Berlina. Wszystko ze względu na mroczną przeszłość.

D’Angelica był skazany przez amerykański sąd za stosunek z 15-latką. Otrzymał karę 60 dni pozbawienia wolności i kolejnych trzech lat w zawieszeniu. To jednak nie koniec. Dominic złamał warunek, wdając się w bójkę. Cała sprawa wypłynęła do polskich mediów dopiero teraz, choć rodzina ofiary podobno dużo wcześniej kontaktowała się z produkcją hitu TVN.

Magda Jankowska z Hotelu Paradise o wyrzuceniu Dominica z finału Top Model

Sprawa jest na tyle gorąca, że komentuje ją niemalże cała branża. Po uczestnikach Top Model z poprzednich sezonów (obsada obecnej edycji ma zakaz wypowiadania się w temacie) głos zabrała Magda Jankowska z Hotelu Paradise.

25-letnia Madziiex, która w przeszłości brała udział w Bitwie na głosy i wyborach Miss Podlasia 2016, w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że decyzję o eliminacji Dominica z programu uważa za najlepszą z możliwych.

Przyznam szczerze, że jestem w szoku. Nie śledziłam do końca programu „Top Model”, ale myślę, że TVN podjął dobrą decyzję, bo są przeciwko takim działaniom. Ale z drugiej strony szkoda mi trochę tego uczestnika, bo myślę, że kariera była przed nim. Nie ma co dyskutować. Jest przestępstwo. Fakt faktem już został za to skazany, a ciągnie się to za nim dalej. My nie do końca wiemy jak to było.

Czy Magda ma na swoim koncie błędy młodości, których może się wstydzić?

Ja nie mam błędów przeszłości. Nie miałam żadnych problemów z prawem. Póki co nic jeszcze nie wypłynęło.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj