Magda Mołek o podcaście Rozważna i erotyczna

Magda Mołek zdecydowała się na dość odważny podcast, który zaskoczył wielu jej fanów. Dziennikarka ujawniła, z jakim odbiorem spotkał się cyk rozmów Rozważna i erotyczna.

Rozważna i erotyczna to cykl rozmów Magdy Mołek oraz pisarki Joanny Keszki, w którym poruszane są dość kontrowersyjne tematy. Uwielbiane przez widzów Polki nie boją się mówić o pożądaniu oraz chęci władzy, ale również o przyjemnościach, wolności czy przemocy seksualnej. W ośmiu odcinkach swojego podcastu wyjaśniają, z czym muszą mierzyć się współczesne kobiety. Przedstawiają różnice pomiędzy tym, czego pragną a czego wymaga się, by Polki pragnęły.

Magda Mołek o reakcji Polek na jej erotyczny podcast

Magda Mołek w rozmowie z Jastrząb Post postanowiła zdradzić, jak odbiorcy przyjęli jej odważne wystąpienie. Okazuje się, że należy on do jednego z najchętniej słuchanych podcastów:

Podcast Rozważna i erotyczna jest jednym z najchętniej słuchanych podcastów w Polsce. Więc to jest dopiero rewolucja, chociaż jej nie planowałyśmy. Chciałyśmy opowiedzieć Polkom, jak ważna jest ich seksualność, jak ważny jest ich dobrostan. Jak wiele zmian zaczyna się od tego, jeśli zadbamy o swoje ciało, cielesność i seksualność. To zrobiłyśmy w formie podcastów. To jest prawdziwa rewolucja. To jest nowa przestrzeń w której się pokazuję. Mam 44 lata, jestem dojrzałą, świadomą kobietą, która nadal mimo wszystko te doświadczenia zdobywa, Jestem na tyle świadoma i gotowa, żeby brać na barki tematy, które uważane są za tabu i za trudne.

Dla Magdy nie ma teraz tematów tabu.

Ja już nie uważam żadnych tematów za tabu. Żadnych nie uważam, za zbyt trudne. Uważam, że ten podcast miał się pojawić w tym momencie. Na potwierdzenie tych myśli wskazują wszystkie rankingi, w których jesteśmy najlepsze i tak miało być. Ja się nie boksuję z losem. Dopiero teraz miałyśmy siły, środki i energię, aby stworzyć ten podcast i stworzyłyśmy go. Dziewczyny w Polsce piszą, że są zachwycone, że nawet nie wiedziały, że im to jest potrzebne i im to robi dzień. To jest i dowcipne i merytoryczne. Słuchają tego ze swoimi mężczyznami i wspólnie się uczą. To jest cudowne.

Dziennikarka nie ukrywa, że jej podcasty stały się o wiele bardziej wartościowe dla odbiorców ze względu na brak odpowiedniej edukacji seksualnej w Polsce.

W kraju, w którym nie ma edukacji seksualnej, jeśli dostajesz taką pigułkę wiedzy o sobie samej, to zaczyna być to towar, który jest rozchwytywany. I bardzo za to wszystkim dziękuję, bo uważam, że wam to było potrzebne i nam również.

Jesteście fanami podcastów Magdy?

Pierwszy z ośmiu podcastów Rozważna i erotyczna do odsłuchania poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj