Strona główna Pozostałe Magda Mołek o mężu i dzieciach. Bardzo ważyła słowa, ale zdradziła kilka...

Magda Mołek o mężu i dzieciach. Bardzo ważyła słowa, ale zdradziła kilka ciekawych szczegółów

Magda Mołek

Magda Mołek nie należy do osób, które dzielą się swoim prywatnym życiem w sieci. Skąd u niej taka decyzja? Okazuje się, że ma niezwykle dojrzałe podejście.

Magda Mołek jest jedną z najsłynniejszych polskich dziennikarek. Popularność zdobyła pracując w TVP. Od 2004 roku związana była z TVN oraz TVN Style, ostatnio jednak zdecydowała się na odejście ze stacji, na rzecz prowadzenia własnego kanału w serwisie Youtube. W związku z tym nie pojawiła się także w jesiennej ramówce. Wielu widzów zapewne jest zasmuconych z tego powodu. Jej program W roli głównej cieszył się dużą popularnością.

Magda Mołek o życiu prywatnym

Dziennikarka jest mistrzynią w przeprowadzaniu wywiadów, w których bez problemu potrafi przekonać gwiazdy nawet do najintymniejszych zwierzeń. Sama jednak pilnie strzeże swojej prywatności. Dlaczego Magda Mołek tak bardzo chroni swoje życie prywatne?

Ja jestem nadal powściągliwa w opowiadaniu o moim życiu prywatnym, bo mam taką naturę. Są osoby, które mówią o tym naturalnie i z wdziękiem, a ja ze względu na to, że mam dzieci i męża, który chce w miarę możliwości pozostać osobą niezwiązaną z moim światem, to staram się tego nie upubliczniać. Robię to z szacunku do tych, którzy mnie otaczają, a nie dlatego, że z jakiś niewytłumaczalnych powodów nie chcę się swoją prywatnością dzielić ze światem. Uważam, że dzieląc się nazwiskiem, dzieląc się wizerunkiem i tak już daje bardzo dużo, bo tego nie mam na własność. To już nie jest moje prywatne. Więc cała historia, kim są ci, którzy mnie otaczają, musi pozostać w sferze prywatnej. I w sumie to jest wspaniałe.

Mimo wszystko, na swoim nowym kanale na YouTubie, pokazuje co nieco prywatności:

Nie wydaje mi się, żebym strasznie dużo pokazała na swoim YouTubie, bo pokazuję regał i fotel. Tam naprawdę nie ma niczego więcej.To gdzie on stoi jest moją słodką tajemnicą. Oczywiście jest to miejsce w którym mieszkam, ale to absolutnie jego wycinek. Nie mam poczucia, że sprzedaję wspólną, prywatną przestrzeń, która mogłaby się moim domownikom nie podobać.

Całość rozmowy w materiale wideo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here