Magda Narożna ma problemy z alkoholem? Gwiazda Twoja Twarz Brzmi Znajomo dosadnie odpowiada na plotki, jakie od dawna krążą w mediach. Odsłoniła przy okazji kulisy pracy na planie show.

Magda Narożna swoją przygodę z show-biznesem zaczęła w 2011 roku, występując w programie Must be the music. Razem z zespołem Piękni i młodzi dotarła do finału. Krótko po zakończeniu show wylansowała pierwsze przeboje, które ugruntowały jej pozycję na scenie.

Przez lata w skład zespołu wchodził Dawid Narożny – był wokalistą i frontmanem formacji, której szeregi opuścił na początku 2020 roku, zaledwie kilka miesięcy po rozwodzie z byłą już żoną. Z doniesień tabloidów wiadomo, że Narożni przestali się dogadywać. Coraz częściej dochodziło między nimi do spięć. Jeden z konfliktów odbił się szerokim echem w mediach.

Po sylwestrowym koncercie w 2019 roku partnerka Dawida nagrała awanturę byłych małżonków przy stole. Narożny zarzucił Magdzie, że zamiast zajmować się zamkniętą w hotelowym pokoju córką, wznosi toasty z resztą zespołu. Film ze sprzeczki trafił do internetu. Na wideo możemy zobaczyć stół uginający się od butelek z wysokoprocentowymi napojami.

Czy Magda Narożna ma problemy z alkoholem?

Od tego czasu były mąż Magdy sugerował, że ta ma problemy z alkoholem. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdementowała wszystkie spekulacje. Przy okazji zdradziła, że na czas nagrań do Twoja Twarz Brzmi Znajomo zrezygnowała z picia napojów wysokoprocentowych. Dlaczego?

Tu bardziej chodzi o charakteryzacje, ponieważ te wszystkie charakteryzacje, które są nam nakładane, są też powiązane takimi środkami, gdzie być może alkohol w organizmie powodowałby rozklejanie się tego. To pewnie chodzi o kwestie takie, żeby wszystko odbywało się tak, jak trzeba i aby nie było różnych skutków ubocznych. Wiadomo, reakcje są różne, każda skóra reaguje inaczej na różne środki. Alkohol też wywołuje to, że się pocimy i tu chodzi o te kwestie.

Jak przyznaje Magda, odstawienie alkoholu nie stanowi dla niej żadnego problemu:

Nie mam z tym problemów. Nie musiałam robić nic specjalnie, aby się do tego dostosować, bo ja w pracy nie piję, więc to nie jest coś dziwnego, że dzień przed nagraniem nie piję. To dla mnie normalne.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here