Magda Narożna komentuje talent wokalny córki

Magda Narożna o muzycznym talencie córki. Jak ocenia jej umiejętności, które zaprezentowała w duecie z ojcem? O to gwiazdę disco-polo zapytała reporterka Jastrząb Post.

Magda Narożna jest jedną z nielicznych gwiazd disco-polo, którym udało się wedrzeć do świata show-biznesu. Piosenkarka regularnie pojawia się na największych imprezach plenerowych organizowanych przez czołowe stacje telewizyjne, a już 5 marca zobaczymy, jak poradzi sobie w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14, którego została gwiazdą.

Mimo napiętego grafiku Narożna nie zapomina o macierzyństwie. Piosenkarka jest mamą Gabrysi, którą chętnie pokazuje światu. Dziewczynka nie sprawia wrażenie skrępowanej obecnością kamer. Śliczny uśmiech 9-latki możemy podziwiać nie tylko na zdjęciach, jakie jej rodzice zamieszczają w social mediach, ale także na nagraniach wideo udostępnianych przez jej ojca.

Dawid Narożny już kilkukrotnie pochwalił się talentem wokalnym, jaki posiada jego córka. Gabrysia najwyraźniej wrażliwość muzyczną wyssała z mlekiem matki. Jej wykonania przebojów Piękni i młodzi, a nawet cover Shallow Lady Gagi i Bradleya Coopera (zobacz) wprawiły widzów w osłupienie. Filmiki były viralami, które wygenerowały prawie milionowe odsłony.

Magda Narożna o muzycznej karierze córki

Czy to oznacza, że Gabrysia wkrótce planuje wkroczyć na dużą scenę? W końcu coraz częściej dzieci podbijają estradę i są stawiane na równi z dorosłymi gwiazdami muzyki. Magda Narożna w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że pozwoli córce zajmować się tym, co kocha. Nie ukrywa, że byłaby zadowolona, gdyby dziewczynka poszła w jej ślady.

Ona wokalnie jest bardzo zdolna, ja to wiem od kiedy powiedziała pierwsze słowa, bo ona śpiewa od malutkiego. A to, co ona z tym zrobi, to jest jej dojrzałość i jej decyzje. Ja będę ją w każdej decyzji wspierała, jeżeli będzie chciała dążyć w tym kierunku będę szczęśliwa, zadowolona.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Magda wyznała, że praca na scenie nie jest tak łatwa, jak może się wszystkim wydawać:

Wiem, że to nie jest łatwy chleb. Przechodziłam przez te wszystkie etapy i to wcale nie jest takie słodkie, że wychodzisz na scenę, wszyscy biją brawo itd. Naprawdę trzeba się zmierzyć z wieloma czynnikami, które nie zawsze dla kobiety są łatwe, chociażby w trasie. Tutaj ja na pewno jej nie namawiam, nic na siłę.

Magda odniosła się też do dotychczasowej twórczości Gabrysi, czyli występów z ojcem:

Jest teraz dzieckiem, niech się bawi i korzysta, że ma koleżanki, kolegów. Niech się uśmiecha, chodzi do szkoły i czerpie z tego, co jest najważniejsze w dzieciństwie. A jeżeli kiedyś poczuje taki promyk, to będzie świetnie.

Narożna jak zawsze pokazała klasę i udowodniła, że jest matką na medal. Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj