Magda Narożna razem z zespołem Piękni i Młodzi chciała spróbować swoich sił i wystąpić na Eurowizji. Coś jednak poszło nie tak. Czy spróbuje swoich sił ponownie?

Magda Narożna karierę w show-biznesie rozpoczęła od udziału w programie Must Be The Music. Artystka disco-polo podbiła scenę muzycznego show i szybko zaistniała w show-biznesie. Jej piosenki szybko odniosły sukces, generując milionwe wyświetlenia na YouTubie.

Magda ma już ugruntowaną pozycję w branży i nie może narzekać na brak kolejnych propozycji. Razem z zespołem regularnie uświetnia swoim wokalem największe imprezy muzyczne w kraju. Już chyba nikt nie wyobraża sobie sylwestrowej nocy bez jej hitów takich jak Niewiara czy Ona jest taka cudowna.

Wokalistka jest jedną z gwiazd, które biorą udział w 14. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na planie show spotkała się z reporterką Jastrząb Post, której odpowiedziała na kilka pytań, m.in. o Eurowizję.

Magda Narożna chciała wystąpić na Eurowizji

Dopiero kilka dni temu poznaliśmy nazwisk naszego reprezentanta na konkurs Eurowizji. Już w maju w Rotterdamie o główną nagrodę w międzynarodowym show zawalczy Rafał Brzozowski ze skomponowaną przed Szwedów piosenką The Ride. Zdania Polaków co do utworu są mocno podzielone. Do grona nieprzekonanych zalicza się Narożna.

Królowa disco-polo uważa, że Polska powinna wysłać na Eurowizję artystę reprezentującego nurt disco. Dlaczego?

Disco zdecydowanie by się sprzedało. Nie ukrywam, że jak oglądam konkurs Eurowizji i mam taką możliwość, to pojawia się wiele utworów piosenek z innych krajów właśnie w stylu disco. Może to nie jest disco-polo, bo nie jest śpiewane po polsku, ale to są te klimaty. Tak naprawdę wystarczy wszystko przetłumaczyć na język polski i mamy fajny utwór disco-polo. W tym momencie disco-polo nie różni się od innych gatunków muzycznych

Czy ona sama chciałaby reprezentować Polskę?

Któż to wie. Jeżeli byłby to utwór, który uważałabym za odpowiedni, to dlaczego nie. To jest ogromna odpowiedzialność, tu wychodzimy z głową do góry i musimy być pewni siebie. Aby Polacy byli z nas dumni, a nie my sami. Tu chodzi o wszystkich, aby zdobyć jak najwyższe miejsce. Na chwilę obecną nie mam takiego utworu, gdzie byłabym na tyle pewna siebie i gotowa, żeby przystąpić do tego konkursu.

Magda z zespołem Piękni i młodzi już raz próbowała swoich sił w eliminacjach. W 2016 roku wysyłała piosenkę Na serca dnie:

Kiedyś wysłaliśmy utwór, ale to bardziej dlatego, że zrobiliśmy utwór w zupełnie innym stylu i dlatego zdecydowaliśmy się, że go wyślemy. Nie wyszło, widocznie tak musiało być. Ja nie neguję niczego, a co będzie to zobaczymy.

Eurowizyjną piosenkę Magdy znajdziecie poniżej, tuż pod zapisem wideo całej rozmowy.

Piosenka Na serca dnie:

Magda Narożna w półfinale Must be the music:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here