Magda Narożna o programie w TVP

Magda Narożna zdradziła Jastrząb Post, co z jej programem w TVP, o którym media donosiły jesienią. Konkretnie i na temat. Już wszystko jasne.

Magda Narożna w show-biznesie zadebiutowała dekadę temu, biorąc udział w programie Must be the music. Co prawda nie wygrała show, ale dotarła aż do finału, po którym piosenki jej zespołu Piękni i młodzi odniosły niebywały sukces. Każdy singiel doczekał się milionowych wyświetleń na YouTubie.

Popularność Narożnej sprawiła, że upominały się o nią wszystkie stacje telewizyjne, a internauci okrzyknęli ją nową królową disco-polo. Obecnie Magdę możemy oglądać w 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ma za sobą już pierwsze występy i idzie jej całkiem nieźle. Fani wokalistki zastanawiają się jednak, co z jej programem w TVP, o którym jesienią rozpisywała się prasa plotkarska.

Co z programem Magdy Narożnej w TVP?

Spekulacje na temat nowego show, którego gospodynią miała zostać Magda Narożna, pojawiły się po tym, jak gwiazda na swoim Instastory zapowiedziała, że szykuje sekretny projekt. „Pracowaliśmy od rana” – zdradziła wówczas w swojej relacji i dodała, że efekt będziemy mogli oglądać na antenie Dwójki. Póki co na enigmatycznym komentarzu się skończyło.

Obecność Narożnej w ramówce TVP nie byłaby większym zaskoczeniem – w końcu prezes stacji od lat promuje artystów disco-polo, którzy cieszą się niemałą popularnością wśród widzów. Dodatkowo 32-latka ma już spore doświadczenie w pracy przed kamerą. Brała udział w różnych festiwalach, koncertach, programach rozrywkowych, a nawet była jurorką w muzycznym widowisku w Polo TV.

Co z programem Narożnej? O to zapytała reporterka Jastrząb Post:

Nie było takiego planu i raczej takiego planu nie będzie. Ja jako prowadząca schodzę na boczny plan. Wolę śpiewać.

Sporo gwiazd ostatnio nie chce być kojarzonych z TVP. Jak jest z Magdą?

Ja się nie zamykam na żadną telewizję – powiedziała szczerze Magda.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj