Magda Narożna, Piękni i młodzi

Magdalena Narożna i Dawid Narożny już dawno nie są małżeństwem. Kilka lat temu razem stworzyli zespół Piękni i Młodzi. Czy będąc na scenie wokalistka myśli o byłym mężu?

Magda Narożna ma za sobą bardzo trudny początek roku. Za kulisami Sylwestra Dwójki, na którym występowała razem ze swoim zespołem Piękni i Młodzi, doszło do awantury i bójki. To wszystko przez konflikt z byłym mężem, który wówczas był członkiem grupy. Niestety prywatne zawirowania, które wcześniej nie wpływały na ich wspólną pracę, stały się nie do pogodzenia. Już 1 stycznia wokalistka wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że jej były mąż nie jest już członkiem bandu.

Magdalena Narożna o solowej karierze i byłym mężu

Wydawałoby się, że wielki skandal z nocy sylwestrowej może wpłynąć na rozwój kariery i popularność wokalistki disco-polo. Nic bardziej mylnego. Magda zdaje się nie przejmować medialnym szumem wokół rozwodu i całej sylwestrowej afery. Wszystkie te wydarzenia stara się zapomnieć i nadal realizować swoje cele.

Gwiazda wraz z pozostałymi członkami Pięknych i Młodych regularnie koncertuje. Ostatnio ponownie zawitała do programu Jaka to melodia?. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy planuje solową karierę i czy jej byłego męża brakuje w zespole.

Mnie jest dobrze tak, jak jest. Ja się czuję dobrze u boku moich chłopaków z zespołu. Robiliśmy wszystko od początku, dla mnie to jest bardzo ważne. Chyba nie miałabym serca i nie byłabym sobą, gdybym ich zostawiła, udałoby się i byłby jeszcze większy szał. Gdzieś tam jakiś utwór może się pojawić w moim wykonaniu, tak jak ostatnio. Ale niech będzie tak jak jest. Bo jest bardzo dobrze.

Czy wykonując piosenki na scenie, zdarza jej się myśleć o Dawidzie?

Ten etap już dawno został za mną. Utwory w ogóle nie kojarzą mi się z tym, bo ja zawsze podchodziłam profesjonalnie do tego, co robiliśmy na scenie. Życie prywatne zostawało gdzieś tam, a ja na scenie stawałam się prawdziwym demonem scenicznym. Skupiłam się na scenie, na ludziach. A nie na tym, że jest – mój wtedy jeszcze mąż, na scenie. Bo tak nie da się funkcjonować. Trzeba oddzielać te tematy. Mnie się to udało, niektórym osobom się nie udaje. Trudno.

Jak reaguje na newsy o swoim eks mężu? Gwiazda nie ukrywa, że z niechęcią komentuje jego temat w mediach.

Raczej idę dalej. Mam ten etap dawno za sobą. Jestem szczęśliwa i to się liczy. Na tamte tematy nie mam ochoty już rozmawiać. Chcę rozmawiać tylko o tym, co będzie przede mną, co jest teraz. To się liczy.

Całość rozmowy w materiale wideo:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj