Strona główna Pozostałe Magda Narożna odrzuciła propozycję z hitu Polsatu: „Wielokrotnie mnie zapraszali”. Dlaczego się...

Magda Narożna odrzuciła propozycję z hitu Polsatu: „Wielokrotnie mnie zapraszali”. Dlaczego się nie zgodziła?

Magda Narożna

Magdalena Narożna nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Wokalistka kilkukrotnie była zapraszana do udziału w wielkim i lubianym przez widzów show Polsatu. Nie zgadniecie w jakim.

Magdalena Narożna swoją karierę w show-biznesie rozpoczęła od udziału w programie Must Be The Music. Zgłosiła się tam razem z zespołem Piękni i Młodzi. Już podczas castingów zyskali oni bardzo przychylne opinie jury. Spodobali się również publiczności zgromadzonej w studiu, która podczas ich występów doskonale się bawiła. Przez program szli jak burza i dotarli aż do ścisłego finału.

Magdalena Narożna o udziale w Tańcu z gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Magda zyskała ogromną sympatię widzów. Na koncerty jej zespołu przychodzą prawdziwe tłumy. Dzięki niej muzyka disco-polo na pewno zyskała na popularności i została doceniona przez większą liczbę osób. Swój udział w muzycznym show wokalistka wykorzystała na sto procent.

Od zakończenia Must Be The Music minęło już kilka lat, a ona cały czas brnie do przodu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o formatach, nad którymi ostatnio pracowała, oraz o tym, jaką propozycję odrzuciła.

Jeżeli chodzi o programy to ostatnio miałam okazję brać udział w pewnych projektach. Tutaj w szczególności TVP królowało. Ja występowałam tylko jako uczestnik, reprezentowałam naszą branżę disco-polo razem z Radkiem Liszewskim z zespołu Weekend. Premiera jest 21 listopada, czyli dzień przed moimi urodzinami. Oglądajcie, bardzo fajny program. Myślę, że dużo uśmiechu się pojawi, bo to są wspomnienia tego, co wydarzyło się przez ostanie 50 lat właśnie w TVP2.

Okazuje się, że Madzia dostała już kilkukrotnie propozycję z Tańca z gwiazdami. Dlaczego ją odrzuciła?

To jest na pewno wyzwanie dla każdego artysty. Co by się stało? Nie wiem. Może dostanę kiedyś taką propozycję. Chociaż do „Tańca z Gwiazdami” wielokrotnie mnie zapraszali, ale te nasze trasy koncertowe i nasilenie pracy nie pozwalało mi na to. To jest na pewno ciężka praca, mnóstwo treningów i ten czas trzeba spędzić na tej sali treningowej, więc nie byłam pewna, czy sobie poradzę. To nasze nasilenie koncertowe było bardzo intensywne.

Czy teraz Narożna wzięłaby udział w TzG, albo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Zobaczymy co się będzie działo. Mam nadzieję, że jakaś taka propozycja padnie i że chociaż pomimo tego, że jest pandemia, to nie zapomnę, że działam w tej branży i bardzo potrzebujemy tego spotkania z publicznością, chociażby przed telewizorem.

Jesteście fanami Madzi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here