Magda Narożna

Magda Narożna wyżaliła się reporterce Jastrząb Post, że przez pandemię koronawirusa od roku nie zarabia. Jej oszczędności powoli się kończą, a ona już drży, co będzie dalej. Ma plan b, ale wolałby z niego nie korzystać.

Pandemia dała wszystkim w kość. Rząd wprowadził masę ograniczeń, przez które wiele branż musiało zamknąć swoje biznesy. Koronawirus dał się we znaki artystom, którzy od roku nie mogą koncertować. Brak występów dla dużej publiczności oznacza brak stałych przychodów. Koszta rosną, rachunki trzeba płacić, a pracy jak nie było, tak nie ma.

Magda Narożna nie zarabia przez pandemię. Boi się najgorszego

Magda Narożna, która przed wybuchem pandemii grała nawet kilka koncertów w jeden dzień w sezonie wakacyjnym, obecnie stoi w miejscu. Jej zespół Piękni i młodzi stracił regularne źródło dochodu, a oszczędności z ostatnich lat powoli topnieją. Gwiazda wyżaliła się reporterce Jastrząb Post:

Każdy przeżywa to bardzo ciężko. To spadło z nieba, nie wiadomo kiedy, nie wiadomo skąd i najgorsze, że nie wiadomo ile to potrwa. Już człowiek ma nadzieję, idzie wiosna, lato, że w końcu wróci coś do normy, a tu kolejne niespodzianki i kolejne niewiadome. Jeżeli chodzi o nasz zawód to jest ciężko, ja w tym momencie nawet jakbym miała się przebranżowić, to nawet nie wiem, w którą stronę.

Królowa disco-polo obawia się, że jak tak dalej pójdzie, to będzie musiała wrócić do wyuczonego zawodu. Z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną. Lata temu, zanim jeszcze wkroczyła na scenę, pracowała w państwowym, a później w prywatnym gabinecie. Ma jednak nadzieję, że nie będzie musiała wracać na stare śmieci:

Nie wiem co będzie jak nagramy ostatni odcinek programu twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nie wiem co będzie, jeżeli nie ruszy się branża, to jest jedna wielka niewiadoma. Być może trzeba będzie pomyśleć o planie b, być może wrócę do zawodu higienistki stomatologicznej. Może to ten czas?

Trzymamy kciuki za artystów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here