Magda Pieczonka, Julia Wieniawa

Magda Pieczonka, makijażystka gwiazd, miała okazję pierwszy raz zrobić make-up Julii Wieniawie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła kilka szczegółów ze współpracy z młodą aktorką. Czy będą ją kontynuować?

Magdalena Pieczonka to znana makijażystka, stylistka rzęs oraz od niedawna youtuberka. Jest ekspertem w zakresie make-upu, często pracuje przy produkcjach filmowych, sesjach fotograficznych czy przygotowuje swoje klientki na wielkie gale. Dba o makijaż rzeszy polskich gwiazd np. Natalii Siwiec, Patrycji Markowskiej czy Mai Sablewskiej. Niedawno po raz pierwszy spotkała się z Julią Wieniawą. Reporterce Jastrząb Post zdradziła kulisy współpracy z młodą aktorką.

Magda Pieczonka o spotkaniu i makijażu Julii Wieniawy

Magda Pieczonka ma już ugruntowaną pozycję na polskim rynku i funkcjonuje jako makijażystka gwiazd. Jak to się więc stało, że dopiero pierwszy raz malowała Julię Wieniawę, która słynie z zamiłowania do pięknego wyglądu? Wyjaśniła także, skąd pomysł na tak wyrazisty make-up:

Nawet Julka sama powiedziała, że ona nie wie, jak to się stało, że przez wszystkich była malowana tylko nie przeze mnie. Więc cieszę się, że nam się to udało. Myślę, że zrobiłyśmy taki dość spektakularny makijaż jak na Julię. Ja myślałam, że ją umaluję tak delikatnie jak ona lubi. A ona mi powiedziała, że chce mój flagowy makijaż. Chce rzęsy, ciemne oko. Chciała zobaczyć, jak będzie wyglądała w takim makijażu. Zrobiło to furorę.

Podkreśliła, że doskonale rozumie różne preferencje dotyczące makijażu. Dodała, że chętnie będzie kontynuowała współpracę z Wieniawą i zaproponuje jej inne makijaże, niż te, które aktorka dotychczas miewała. Nawet po cichu umówiły się na coś ekstra:

Wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś, komu ona będzie się podobała w czymś lżejszym i to jest normalne. Każda z nas będzie wyglądała lepiej w takim bądź innym makijażu. Natomiast było to na pewno coś innego. Ja kocham takie makijaże, one są bardzo kobiece, seksowne. Podkreślają urodę. Natomiast zdaję sobie z tego sprawę, że nie każda będzie się w tym dobrze czuła albo lubi taki typ makijażu, bo np. woli nagie oko i mocne usta. To doskonale rozumiem. Ja chętnie jeszcze na Julce zrobię niejeden make up, zresztą po cichu już się umawiałyśmy, że zrobimy jeszcze coś innego. Ale faktycznie u niej to było coś zupełnie innego niż to, co miała robione do tej pory.

Magda Pieczonka skomplementowała także urodę Wieniawy. Co warto podkreślać w makijażu Julii?

To jest młoda osoba. Młoda dziewczyna, która ma piękną skórę, bardzo ładne kości policzkowe, pełne usta, ładne oko. Tak więc to jest fajna twarz do wielu makijażów. Fajnie jest czasami pokazywać jedną twarz w wielu odsłonach. Ona jest do tego idealna, bo wszystko można u niej zrobić.

Jak podobała Wam się Julia w makijażu wykonanym przez Magdę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj