Magdalena Pieczonka

Magda Pieczonka opowiedziała nam o współpracy z Blanką Lipińską. Pierwsze spotkanie nie zaczęło się miło, a wszystko za sprawą tekstu, jaki na powitanie rzuciła pisarka. Na szczęście potem było już tylko z górki.

Magda Pieczonka jest jedną z najbardziej znanych makijażystek w Polsce. Współpracuje z gwiazdami, które dzięki niej na czerwonym dywanie wyglądają zjawiskowo. Cały czas obraca się w świecie show-biznesu, a jako ekspertka w swojej dziedzinie może liczyć na angaż przy największych produkcjach filmowych, teledyskach czy profesjonalnych sesjach zdjęciowych.

Makijażystka dba o perfekcyjny wygląd między innymi Natalii Siwiec, Maffashion i Mai Sablewskiej. Ostatnio swoją pierwszą wizytę u niej zaliczyła także Julia Wieniawa.

Magda Pieczonka o pierwszym spotkaniu z Blanką Lipińską

Wiele gwiazd wybiera studio Magdy w momentach, gdy chcą naprawdę czuć się perfekcyjnie. Jakiś czas temu trafiła do niej Blanka Lipińska. Autorka bestselleru 365 dni znana jest z tego, że ogromną wagę przykłada do swojego wyglądu. W przeszłości poprawiła sobie to i owo, dzięki czemu pozbyła się kompleksów, które jeszcze 10 lat temu odbierały jej pewność siebie.

Przed Magdą stanęło zatem bardzo trudne zadanie, by sprostać oczekiwaniom Blanki. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post najsłynniejsza w Polsce specjalistka od make-upu zdradziła, jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z pisarką i czy udało im się nawiązać dłuższą współpracę.

Pierwszą wizytę Lipińskiej Pieczonka zapamięta na długo, a wszystko za sprawą powitania, jakie zafundowała jej pisarka. Blanka bez ceregieli dała do zrozumienia mistrzyni wizażu, że jeśli coś zepsuje, będzie to ich ostatnie spotkanie:

Blanka na dzień dobry powiedziała mi: „Słuchaj, kilka osób mnie już malowało. Kilka makijażystek i zawsze to wyglądało źle. Zobaczymy”. Pomyślałam, że łatwo nie będzie, bo już mi tutaj tak powiedziała, że muszę zrobić coś, żeby jej odpowiadało i udało się.

Na szczęście umiejętności Magdy idą w parze z talentem. Blanka pierwszy raz od dawna poczuła się dopieszczona przez makijażystkę:

Zrobiłam to tak, że jeszcze kilka razy się umówiłyśmy i malowałam ją na różne okazje, chociażby premiery jej filmu 365 dni. W tutorialu również. Spodobało jej się, była zadowolona, dobrze się czuła i chyba efekt został osiągnięty i ja przeżyłam.

Jak podobają Wam się makijaże Magdy?

Zobaczcie też wnętrza jej atelier:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here