Magda Pieczonka atelier

Magda Pieczonka jest profesjonalną makijażystką gwiazd, dlatego musiała zadbać o odpowiednie stanowisko pracy. Specjalistka od make-upu ma luksusowe studio o powierzchni 350 metrów kwadratowych. Robi wrażenie!

Magda Pieczonka od wielu lat obraca się w świecie show-biznesu. Makijażystka dba o wygląd największych polskich gwiazd. W jej ręce chętnie oddaje się między innymi Maja Sablewska, Blanka Lipińska, Patrycja Markowska czy od niedawna Julia Wieniawa. Jedną z jej stałych klientek jest także Natalia Siwiec. Bywalczyniom swojego salonu oferuje ona kompleksowe usługi, dlatego zatrudnia aż kilku specjalistów w dziedzinie wizażu.

Studio Magdy Pieczonki. W jakich warunkach pracuje?

Makijażystka gości u siebie gwiazdy z pierwszych stron gazet dlatego musiała stworzyć dla klientek odpowiednie warunki pracy. Postawiła przede wszystkim na przestrzeń i swobodę, a jej studio ma aż 350 metrów kwadratowych, na których znajduje się kilka stanowisk z ogromnymi lustrami.

Magda do swojej dyspozycji ma m.in. profesjonalne studio nagraniowe, w którym nagrywa wszystkie tutoriale. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post specjalistka od make-upu opowiedziała nieco więcej o swoim luksusowym lokalu i jego wystroju.

Jest podzielony na dwie części. Jedna należy do mnie, mojej asystentki Duszki i mojego Łukasza. W drugiej jest Postuś [fryzjer gwiazd – red.] z asystentami, moja Ewelinka od rzęs i Milenka od paznokci. Jest to kamienica zabytkowa i takim naszym marzeniem było mieć całe piętro. Jak się zwolniło to miejsce, to je zaadaptowaliśmy pod nas, jednak faktycznie było przy tym dużo pracy, bo ono nie było takie ładne. Ono potrzebowało generalnego remontu, który my przeprowadziliśmy i dzięki czemu wygląda tak, jak wygląda.

Magda zadbała o najdrobniejsze detale, które tworzą spektakularną całość:

Celowo zrobiłam dwa stanowiska. Prowadzę dużo warsztatów, więc jak kursantka się maluję, czy maluje modelkę, to ja na drugim stanowisku sobie siedzę, obserwuję, podpowiadam, więc to jest komfortowe. Do tego są te złote ramy, które nawiązują do wszystkiego, bo moje logo jest złote, dodatki są złote. Więc wygląda to bardzo elegancko. Do tego jest długie lustro, tak samo długie jak cała komoda z moi imieniem i nazwiskiem. Wszystko jest personalizowane. Ja lubię takie rzeczy, ale myślę, że każda z nas lubi.

W studiu Pieczonki są nawet elementy zabytkowe:

Większość osób, które tu wchodzą, są zachwycone tymi piecami. Ja zawsze patrzę przestrzennie i myślę, że coś mogłabym tu zrobić, jakby tego pieca nie było. Na pewno bym to zaadaptowała inaczej, aczkolwiek piece wpisują się w klimat i mają piękny kolor.

Oprócz tego Magda ma też studio nagrań, z którego jest widok na całą Warszawę:

Największe pomieszczenie to jest nasze studio nagrań. Jak wszystko rozłożymy, to naprawdę robi się tego sporo. Mamy odpowiednie oświetlenie, odpowiednie tła. Mamy tak naprawdę wszystko, co jest nam potrzebne do profesjonalnego nagrania. Mam też bardzo fajny widok, szczególnie w tym największym pomieszczeniu, więc bardzo przyjemnie się patrzy, szczególnie jak jest ładna pogoda i jak jest zielono. Wtedy to robi największe wrażenie.

Nasza reporterka odwiedziła pracownię Magdy Piecznki z kamerą. Zobaczcie relację z jej atelier:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here