Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak oczekują narodzin pierwszego dziecka. Ich związek niedawno rozkwitł na nowo i stał się naprawdę poważny. Szykuje się ślub? O to zapytała reporterka Jastrząb Post.

Jakub Rzeźniczak nie był do tej pory stały w uczuciach. Ma za sobą nieudane małżeństwo z modelką Edytą Zając oraz krótki romans, który zakończył się narodzinami córeczki Inez. Ostatnio jednak wszystko wskazuje na to, że piłkarz postanowił się ustatkować. Od dłuższego czasu jest związany z modelką znaną z programu Top Model Magdą Stępień. Zakochani niedawno poinformowali, że spodziewają się dziecka.

Magdalena Stępień o ślubie z Jakubem Rzeźniczakiem

O związku Magdy i Jakuba zrobiło się głośno latem zeszłego roku, kiedy przechodzili poważny kryzys. Zakochani razem spędzili kwarantannę, ale ich uczucie nie przeszło tej ciężkiej próby. Postanowili na krótko się rozstać i spróbować za sobą zatęsknić. Nie trwało to jednak zbyt długo, bo zrozumieli, że łączy ich coś wyjątkowego i nie potrafią bez siebie żyć. Dali sobie drugą szansę, a ich relacja stała się jeszcze poważniejsza.

Zakochani wyczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. To wszystko potwierdza tylko, że ich relacja jest bardzo poważna, a wszystkie wcześniejsze kryzysy zostały zażegnane. Stępień w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy planuje ślub z Jakubem Rzeźniczakiem:

Myślę, że oboje jesteśmy po przejściach. Nie warto się ze wszystkim śpieszyć, wszystko spokojnie, w swoim czasie. Na wszystko przyjdzie czas i pora. Najlepiej skupić się na tym, co jest tu i teraz.

Jednak nie jest powiedziane, że Magda nie zmieni zdania:

Nigdy nic nie wiadomo. Nie będę mówiła tak, nie będę mówiła nie. Ale ja nie mam jakiegoś parcia na to. Teraz bardziej skupiam się na ciąży i na tym, co mnie czeka. Bardziej pogłębiam tutaj swoją wiedzę, niż skupiam się na tym, co jeszcze może być na razie odległe.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj