Magda Stępień wspomina Top Model

Magda Stępień kilka lat temu była gwiazdą programu Top Model. Odpadła tuż przed ścisłym finałem, ale swojej przyszłości nie związała z modą. Czy teraz tego żałuje?

Magdalena Stępień ostatnio stała się obiektem zainteresowania prasy ze względu na swój związek z Jakubem Rzeźniczakiem i na to, że zakochani spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Fanom była jednak znana już kilka lat wcześniej. Pojawiła się bowiem w piątej edycji programu Top Model.

Już podczas castingów oczarowała jury i telewidzów. Przez kolejne etapy show szła dosłownie jak burza, a w powierzonych zadaniach wykazywała się ogromnym profesjonalizmem. Udało jej się dojść bardzo daleko – odpadła tuż przed ścisłym finałem. Wydawało się, że po zakończeniu programu podbije nie tylko show-biznes, ale także świat mody stanie przed nią otworem.

Magdalena Stępień o swoim udziale w Top Model

Od udziału Magdy w programie minęło już kilka lat. Swojej przyszłości nie związała ona jednak z wybiegiem. Po zakończeniu show i powrocie do domu usunęła swoje konto na Instagramie i wróciła do normalnej pracy. Nie chciała wspinać się po kolejnych szczeblach medialnej kariery.

W rozmowie z Jastrząb Post wróciła wspomnieniami do okresu, w którym brała udział w modowym show i wyjaśniła, dlaczego nie skorzystała z szansy, jaką dał jej program.

Co ciekawe obecny partner modelki, Jakub Rzeźniczak, nie wiedział, że stara się o względy gwiazdy popularnego formatu:

Mówił, że kojarzy, ale chyba nie oglądał. Mówił, że z chęcią obejrzy, a ja cały czas tego unikam. Ja nie znałam wtedy tego świata, nie zachowywałam się tak, jak chciałabym wypaść. Nie wiem, czy do końca jest to dobre, żeby to oglądał, ale ja się nie boję, może obejrzeć. Może jak Oliwier będzie na świecie to pokażemy mamusię i tatusia w telewizji.

Jak Magda ocenia siebie w Top Model z perspektywy czasu?

To była przygoda. Miałam takie, a nie inne lata. Tak się zachowałam, jak się zachowałam nie cofam tego, bo każdy wie jak było. Nauczyło mnie to wiele. To są bardziej doświadczenia, a nie, że żałuję czegoś. Teraz bardziej jestem wdzięczna za to, co przeszłam i za lekcje, które z tego wyciągnęłam. To tylko mnie nauczyło jak iść dalej przez życie i czego nie robić.

Czy Magda nie żałuje, że nie zadbała bardziej o swoją karierę po programie?

Trochę tego żałuję. Ale duży wpływ na to miało moje zachowanie. Wiele ludzi odebrało mnie nie taką, jaką ja chciałam zostać odebraną. To też spowodowało, że wiele więcej osób ode mnie uciekało, a nie lgnęło do mnie. To jest takie niesamowite, bo teraz więcej osób lgnie do mnie. Jednak zawsze trzeba zacząć od siebie, a nie od innych.

Oglądaliście Magdę w Top Model? W galerii przypominamy kilka zdjęć z sesji zrealizowanych w trakcie show.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj