Jak mieszkają Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak?

Magda Stępień oprowadziła kamerę Jastrząb Post po nowym apartamencie usytuowanym na cichym i spokojnym osiedlu. Niebawem para powita na świecie synka. Czy przygotowali już dla niego pokój?

Magdalena StępieńJakub Rzeźniczak poznali się przez Instagram na początku zeszłego roku i w krótkim czasie stworzyli udany związek, choć mają za sobą poważny kryzys. Na szczęście, gdy tylko emocje opadły wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia i od tamtej pory  tworzą zgrany duet. Już wkrótce na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Zakochani długo nie czekali z ogłoszeniem radosnej nowiny. Pod koniec zeszłego roku opublikowali zdjęcia z Dubaju zapowiadające nowy etap w ich życiu.

Przyszła mama chętnie publikuje zdjęcia z okresu ciąży. Opowiada o swoim odmiennym stanie oraz dzieli się z fanami postępami w kompletowaniu wyprawki. Synek pary przyjdzie na świat w lipcu. Przyszli rodzice jeszcze przed porodem podjęli decyzję o przeprowadzce.

Jak mieszkają Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak?

Piłkarz i modelka mają za sobą trudny czas, jednak ciąża bardzo ich do siebie zbliżyła. Z uwagi na to, że ich rodzina już wkrótce się powiększy, zakochani postanowili zmienić dotychczasowe lokum na takie, w którym każdy będzie miał przestrzeń dla siebie. To wszystko potwierdza tylko, że ich relacja jest bardzo poważna.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak zaprosili nas do swojego mieszkania w Płocku. Para wprowadziła się do nowego apartamentu, który jest urządzony z ogromnym smakiem i klasą. Zwiedzanie ich 65-metrowego mieszkania rozpoczęliśmy od kuchni:

U nas w kuchni przede wszystkim są owoce, przyprawy. Mamy thermomix, sokowirówkę, bo Kuba codziennie wyciska soki. Tu jest jego azyl. Ja mam troszeczkę swoich ziółek, których używam do gotowania. Tak naprawdę postawiliśmy w tym mieszkaniu na minimalizm, nie mamy tu powyciąganych zbyt wielu rzeczy, większość jest w szafkach. Ja jestem dobrą organizatorką i chciałam, aby w tym mieszkaniu już było mniej rzeczy, abyśmy mieli wszystko zorganizowane, nie porozwalane. Tak to wygląda – w rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedziała Magda.

W dużym pokoju, oprócz jadalni, znajdziemy także kącik Kuby i ogromny telewizor:

Kuba ma swój azyl. Wysyła koszulki, albo autografy. Wiele osób do niego pisze i prosi o autografy, więc to jest słodkie. Kuba daje autografy, ludzie przesyłają swoje zdjęcia. Mega miłe. Kuba najbardziej lubi po całym dniu treningu usiąść na kanapie i odpoczywać. Lubi oglądać mecze, więc telewizor musiał być na podwyższeniu, żeby miał wygodnie i aby pięknie wszystko widział. Ja nie lubię oglądać telewizji, Kuba bardziej. Jak wchodzi to zawsze włącza telewizor.

Na stoliku poustawianych jest bardzo dużo zdjęć ze szczególnym momentów z życia Kuby i Magdy:

Jak się tutaj wprowadziliśmy to chciałam, aby w widocznym miejscu były ważne momenty z naszego życia. Chciałam widzieć nasze wspomnienia.

Magda zaprosiła nas do pokoju Oliwiera, którego rodzice już w lipcu powitają na świecie. Pokój już czeka na synka pary:

Tu jest kołyska Oliwiera, która jest przykryta i ona docelowo będzie w naszym pokoju. Oliwier będzie z nami, a później tutaj. Ma piękną komodę, wszystko jest naszykowane. Ale nie wiem, czy go tak szybko puszczę od nas z łóżka.

Następnie odwiedziliśmy sypialnię Magdy i Kuby:

Mam trzy szafy. Kuba musiał sobie kupić nową, bo ja się nie pomieściłam. Sprzedałam bardzo dużo ubrań ze względu na ciążę, bo nie miałam już miejsca. Dzięki temu, że mam trzy szafy, mam wszystko w jednym miejscu. Jestem z tego zadowolona i usatysfakcjonowana. Starałam się to wszystko poukładać, aby mieć dobrze zorganizowane. Tak myślę o tym lipcu, że jak już na świat przyjdzie mały, to nie będę miała czasu na takie porządki więc staram się teraz trzymać porządek.

W łazience Magdy i Kuby nie ma wanny, ale nie stanowi to dla nich żadnego problemu:

Łazienka jest mała, ale wszystko mieści się idealnie. Myślę, że tutaj więcej miejsca nam nie potrzeba. Nie mam wanny, prysznic jest dla mnie jak najbardziej ok. Łazienka jest wykonana w klasyczny sposób, wszystko jest jasne. Ja się czuję w niej dobrze i nie muszę mieć wanny. Mam miejsce, gdzie się mogę pomalować, gdzie trzymam swoje kosmetyki i nic mi więcej nie potrzeba.

Magda jest zachwycona ich nowym mieszkaniem:

To mieszkanie jest bardzo fajnie wykończone i wykonane. Wszystko wygląda z klasą i top. My żeśmy sobie udoskonalili pewne rzeczy, abyśmy czuli się jak w domu.

Zobaczcie, jak mieszkają Magda i Kuba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj