Maja Hirsch

Maja Hirsch w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak dba o sylwetkę. Ujawniła, że jest na diecie. Jakie produkty wyeliminowała z jadłospisu?

Maja Hirsch jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej. Obecnie występuje na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie, w którym zadebiutowała 24 lutego tytułową rolą w spektaklu Salome. Aktorka gra też w produkcjach filmowych i telewizyjnych. Pojawia się w serialu BrzydUla, gdzie wciela się w postać Pauliny Febo. W rozmowie z naszą reporterką zdradziła, czy powstanie kolejna część produkcji.

Maja Hirsch o diecie. Jak dba o sylwetkę?

Maja Hirsch w rozmowie z Jastrząb Post nie tylko skomentowała kolejną część lubianego przez widzów serialu, ale także zdradziła, w jaki sposób dba o sylwetkę. Ujawniła, że chociaż kiedyś jadła różne rzeczy, trzy lata temu przeszła na dietę ketogeniczną. Zainteresowała się nią przez koleżankę:

Zdecydowałam się na keto dlatego, że jestem uzależniona od słodyczy. Tak jak kiedyś sobie bezkarnie jadłam różne rzeczy, to z wiekiem niestety już nie. Po cukrze bardzo źle się czułam. Byłam bardzo ospała, straciłam motywację. Nawet ćwicząc nie byłam w stanie zrzucać wagi. Nie chciałam jakoś drastycznie zrzucać wagi, ale przybyło mi troszeczkę i źle się czułam w swoim ciele. Często słyszałam o tej diecie keto, ale nie wiedziałam, co to jest. Myślałam, że to jakiś straszny post. Moja koleżanka się tym zainteresowała, bo chciała wejść na tę dietę. W końcu ona zrezygnowała, a ja zaczęłam o tym czytać, tak mnie to zaintrygowało.

Aktorka dodaje, że nie żałuje tego, że spróbowała. Dietę stosuje już trzy lata i czuje się fantastycznie. Wymieniła też korzyści, jakie z niej wynikają:

To nie jest dieta, która się kończy, bo jestem na niej już 3 lata. Tylko to jest kompletna zmiana żywienia. Jest to odwrócenie piramidy żywienia. Spróbowałam. Zaczynałam grać w serialu Zakochani po uszy, pomyślałam, że wchodzę w serial i chciałabym się troszeczkę lepiej poczuć we własnej skórze. Pomyślałam, że spróbuję. Spróbowałam i zaczęłam fruwać nad ziemią. Czuję się fantastycznie. Nie mam głodu cukrowego. Cały czas jeden poziom energii, zero spadków. Fajna skóra, dobry sen, jasność umysłu.

Gwiazda dodała, że na początku diety popełniała sporo błędów i odczuwała skutki uboczne, takie jak ból brzucha. Gdy lepiej zgłębiła temat, to się skończyło:

Strasznie dużo błędów popełniłam na początku tej diety. Bardzo trzeba uważać, jak się wchodzi na to. Ja sobie na początku zrobiłam sporo krzywdy. Bardzo bolał mnie brzuch, na adaptacji jadłam za mało kalorii. Potem jak już weszłam w to mocno i zaczęłam to studiować, to teraz jak ktoś mnie pyta i mówię co jem, czym się suplementuje i słyszę, że nie przyjmuje elektrolitów, to wiem, że to błąd. Wiem jak to robić, żeby to robić dobrze i nie powiedzieć, że keto nie jest dla mnie. Często ludzie rezygnują, bo popełniają błędy. Trzeba wejść w tę wiedzę, zobaczyć, zrobić sobie badania w trakcie i zobaczyć, że te badania często są lepsze niż przed. Jestem absolutną fanką keto i będę broniła jej jak Rejtan. I mówiła, że to nie jest dieta, która jest szkodliwa, bo wszyscy nam wmówili, że tłuszcz jest zły. A to zależy tak naprawdę jaki to jest tłuszcz. Tak naprawdę całe zło tego świata to jest cukier.

Byliście kiedyś na jakiejś diecie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here