Maja Hirsch o córce

Maja Hirsch w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o swojej córce, Marii Braciak. Czy 18-latka planuje pójść w jej ślady?

Maja Hirsch dała się poznać jako świetna aktorka, której popularność przyniosła rola Izy w M jak miłość. W swoją postać wcielała się przez 9 lat – do 2010. Potem postanowiła opuścić obsadę serialu i skupić się na nowych wyzwaniach. Już w 2008 roku otrzymała ofertę zagrania w BrzydUli.

Początkowo Maja miała wcielić się w rolę modelki, która pojawiła się zaledwie w kilku odcinkach. Ostatecznie jednak temperament gwiazdy i jej uroda sprawiły, że została obsadzona do głównej roli – dystyngowanej i bardzo chłodnej bizneswoman, niedoszłej żony głównego bohatera.

Pracę na planie seriali Maja sprawnie połączyła z macierzyństwem. W 2003 roku, w wieku 25 lat urodziła córkę, Marię, której ojcem jest aktor Jacek Braciak. Para rozstała się kilka lat temu, jednak nadal pozostaje w dobrej relacji.

Maja Hirsch o córce

Maja rzadko mówi o córce, ale tym razem zrobiła wyjątek. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, czy nastolatka pójdzie w ślady rodziców, których pracę podgląda od najmłodszych lat.

Jeśli moja córka podejmuje jakąś decyzję, to ja po prostu ją szanuję. Za długo jej nie namawiam na zmianę decyzji. Myślę, że to jest spoko. Nie interesuje się aktorstwem. Bardzo lubi oglądać filmy i powiem szczerze, że ma świetny gust. Jest fantastycznym krytykiem filmowym i fantastycznie analizuje aktorów. Jest super. Także chyba to wyssała z mlekiem ojca i matki. Zaskakujące jest to, jakie filmy wybiera do tego, żeby je oglądać.

Maria mimo młodego wieku próbowała już swoich sił w aktorstwie – w 2014 roku podkładała głos jednej z postaci w serialu Lolirock, a rok później można ją było usłyszeć w filmie Barbie: Rockowa księżniczka.

Zainteresowanie córki Mai kinematografią nie słabnie. Gwiazda zdradziła, czy Maria ogląda produkcje z jej udziałem:

Sztuki tak, „BrzydUlę” fragmentami. Nie ogląda całej. Pierwszy sezon kilka razy, natomiast teraz jest bardziej skierowana na rzeczy, które ją interesują. Takie netflixowe sytuacje.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj