Maja Hyży o synach

Maja Hyży o dzieciach. Gwiazda o relacjach synów z jej nowym partnerem. Jak Wiktor i Alexander dogadują się z Konradem? Zobacz, co zdradziła reporterce Jastrząb Post.

Maja Hyży od roku jest mamą trójki dzieci. Piosenkarka wychowuje synów z poprzedniego małżeństwa i córkę z obecnego związku. Szczególnie rzadko mówi o Wiktorze i Alexandrze, którzy przyszli na świat w lutym 2012 roku. Ojcem chłopców jest piosenkarz, Grzegorz Hyży. Para rozstała się w 2013 roku, tuż po finale programu X-Factor, w którym oboje rywalizowali o zwycięstwo.

Zwykle powściągliwa w temacie macierzyństwa piosenkarka zrobiła wyjątek i tym razem zdradziła co nieco na temat swoich pociech. Podzieliła się z nami sekretami z domowego zacisza. Nie ukrywa przy tym swojej radości.

Maja Hyży o relacjach synów z jej obecnym partnerem

Na planie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo Maja opowiedziała reporterce Jastrząb Post, jak wyglądają relacje jej synów z obecnym partnerem. Okazuje się, że starsze dzieci wokalistki uwielbiają spędzać czas z ojcem jej córki. Mają wiele wspólnych tematów, którymi zamiast z matką, dzielą się z jej partnerem. Cała trójka ma wspólne tajemnice:

Relacje są wzorowe. Na szóstkę. Chłopaki od razu zaakceptowali Konrada. To jest fajne, że oni mają w nim taką bratnia duszę. Do tańca i do różańca. Potrafią sobie pogadać na luzie, po męsku. Mama wtedy musi odejść na boczek, mama nie może podsłuchiwać. Oni mają wtedy swoje męskie sprawy. Ale to też jest fajne.

Hyży zauważyła, że czas spędzany z Konradem sprawia jej synom mnóstwo radości:

Mnie czasami ściska, dlaczego ja nie wiem, o czym oni rozmawiają, ale wiadomo, że chłopaki są starsi i oni potrzebują mieć tą swoją przestrzeń, więc Konrad idealnie się wpasowuje w to wszystko. Jest ta radocha. I z jednej i z drugiej strony, więc o to chodzi, żeby była pozytywna energia.

Czy jej nowy partner poznał Grzegorza? Jak wyglądają ich relacje?

Tak, poznał. Nie wiem.

Cała rozmowa z Mają poniżej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here