Maja Hyży

Maja Hyży zrezygnowała z udziału w popularnym show Polsatu. Wszystko przez problemy zdrowotne. Sprawdźcie, co jej dolega.

Maja Hyży udowadnia, że macierzyństwo i kariera zawodowa mogą iść ze sobą w parze. Gdy miała zaledwie 23 lata została mamą. Przez pierwsze tygodnie ciąży była przekonana, że powita na świecie jedno dziecko. Dopiero potem okazało się, że spodziewa się bliźniąt. Doskonale dała sobie radę z tym wyzwaniem:

Lubię o tym opowiadać i duma mnie rozpiera, bo będąc 23-letnią dziewczyną, dawałam radę, tak się zawzięłam, że nie chciałam żadnej pomocy. Mam wrażenie, że do dnia dzisiejszego mi tak zostało. Jestem zahartowana i lubię się czuć samowystarczalna, pomimo że mam przy swoim boku faceta, który mi dużo pomaga – komentowała Maja Hyży w Dzień Dobry TVN.

Gwiazda niedawno kolejny raz została mamą. Powitała na świecie Antosię, która jest owocem miłości piosenkarki i jej aktualnego partnera, Konrada.

Maja Hyży odrzuciła propozycję show Polsatu. Dlaczego?

Maja Hyży nie tylko skupia się na rodzicielstwie, ale także co jakiś czas pojawia się na branżowych imprezach. W niedzielę gościła na VIP Cross 2021 (zdjęcia z imprezy tutaj). W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że chociaż interesują ją sporty ekstremalne, odkąd została mamą, stara się bardziej dbać o swoje bezpieczeństwo:

Jeżeli chodzi o jazdę off-roadową to tak. Jeżeli chodzi o inne sporty ekstremalne, to na pewno mnie kręcą, ale fizycznie nie dałabym rady, więc z dala mi od tego. Mam trójkę dzieci, więc muszę do życia podchodzić bezpieczniej.

Piosenkarka dodała, że nie potrafi się nudzić:

Chyba byłam bardziej szalona, aczkolwiek wydaje mi się, że ja nadal jestem taką osobą przebojową i z dala mi od nudy.

Maja Hyży ujawniła, że niedawno odrzuciła propozycję wystąpienia w bardzo znanym programie Polsatu, Ninja Warrior. Wszystko przez problemy zdrowotne, z którymi się zmaga:

Nawet ostatnio mogę się pochwalić, dostałam zaproszenie do programu Ninja Warrior, gdzie trzeba naprawdę wykazać się dużą śmiałością i taką dużą, rozwiniętą fizycznością i zdecydowanie odmówiłam. Nie dałabym rady. Ja mam problemy z biodrami. O tym już kiedyś mówiłam. To nie była decyzja podjęta tak od razu. Podziękowałam, powiedziałam, że przemyślę. I naprawdę rozmyślałam kilka dni czy dam radę, czy nie. Rodzina jak tylko dowiedziała się o propozycji, którą dostałam, to w ogóle była zdziwiona, że o tym rozmyślam, że w ogóle się zastanawiam czy iść, czy nie i ze to jest oczywiste, że nigdzie nie idę. I później tak na chłodno stwierdziłam, że wszyscy mają naokoło rację, więc ja też muszę być odpowiedzialną matką. Muszę myśleć za siebie i za swoje dzieci już na przyszłość.

Uważacie, że Maja podjęła słuszną decyzję?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj