Agnieszka Mrozińska, Maja Hyży

Maja Hyży poroniła. Zamieściła rozrywający serce wpis, w którym opisała trudną sytuację, w jakiej się znalazła. O osobistej tragedii finalistki X-Factora opowiedziała nam jej przyjaciółka – Agnieszka Mrozińska.

Maja Hyży przeżywa trudne chwile. Uczestniczka X-Factora zdradziła na Instagramie, że straciła ciążę. Piosenkarka zamieściła rozrywający serce wpis, w którym podzieliła się osobistym dramatem. Wszystko miało miejsce jeszcze przed narodzinami jej córeczki. W komentarzach można przeczytać mnóstwo słów wsparcia od fanów i przyjaciół. Jedną z osób, które od początku wiedziały o całej sytuacji, jest Agnieszka Mrozińska.

Stres. Silne krwawienie. Karetka. Poronienie. Walcząc o swoich synów, straciłam Ciebie – napisała zrozpaczona wokalistka w długim wpisie w portalu społecznościowym, który opatrzyła nostalgicznym zdjęciem.

Agnieszka Mrozińska o poronieniu Mai Hyży

Aktorka znana z ról w Na Wspólnej, Chyłce czy Niani skomentowała reporterce Jastrząb Post publikację, na jaką kilka dni temu odważyła się Maja. Mrozińska nie ukrywa, że pękło jej serce, gdy tylko dotarła do niej wiadomość, że jej najbliższa przyjaciółka w branży straciła dziecko.

Wiedziałam. Było to dla mnie bardzo przykre. Strasznie chciała powiększyć rodzinę, Maja w ogóle jest stworzona do rodzenia dzieci, jest wspaniałą mamą i wiedząc o tym jak bardzo się cieszyła, to mi serce pękło. Mocno to przeżyłam. Wczoraj jak czytałam ten wpis, to się popłakałam, mimo że już wiedziałam.

Agnieszka nie ukrywa, że Maja przeżywa trudne chwile i obecnie potrzebuje spokoju:

Jest to naprawdę mega przykra sytuacja. Jest mi strasznie przykro. Maja bardzo to przeżywa. Mam nadzieję, że się podniesie.

Dlaczego Maja postanowiła podzielić się tak osobistą tragedią ze swoimi obserwatorami?

Maja jest ogólnie taką osobą, że dzieli się wieloma różnymi sytuacjami ze swojego życia. Ma chyba taką misję, taką potrzebę.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj