Maja Hyży

Maja Hyży po Twoja Twarz Brzmi Znajomo chciałaby zawalczyć o główną nagrodę w kolejnym show Polsatu. Ma już nawet konkretny pomysł na swój udział.

Szczyt popularności Mai Hyży przypada na 2013 rok, gdy była udział w X-Factorze. Wielu widzów show emocjonowało się jej poczynaniami w programie, a wszystko za sprawą nie tyle umiejętności wokalnych, ile rywalizacji z mężem. O główną nagrodę walczyła z Grzegorzem Hyżym. Ostatecznie odpadła tuż przed finałem, do którego awansował ojciec jej dzieci.

Maja Hyży chce do Tańca z gwiazdami

Po zakończeniu X-Factora Maja i Grzegorz rozwiedli się. Ich życie zawodowe ułożyło się zupełnie inaczej. On już z pierwszą płytą wylądował na szczytach list przebojów, a ona do dzisiaj próbuje zwrócić na siebie uwagę słuchaczy, wydając nowe piosenki. Jak dotąd Hyży nie wylansowała żadnego hitu, ale wszystko przed nią. Zwłaszcza teraz, gdy jest na fali popularności.

Właśnie rozpoczął się program Twoja Twarz Brzmi Znajomo, którego Maja jest gwiazdą. Udział w muzycznym show Polsatu tak bardzo się jej spodobał, że chętnie wystąpiłaby w kolejnej produkcji z podobnym rozmachem. 32-letnia piosenkarka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że ma chrapkę na więcej – czyli na Taniec z gwiazdami:

Jak mnie zaproszą mogę spróbować. Potańczyłabym. Mam gdzieś swoje mankamenty z moją nóżką, ale dałabym radę. Z dobrym partnerem dalibyśmy radę.

Hyży podsunęła pomysł producentom show. Sugeruje, że najlepiej dla niej i dla widowiska byłoby, gdyby zatańczyła z Rafałem Maserakiem, który w przeszłości szlifował umiejętności największych gwiazd:

Może być Maserak. Jest dobry tancerzem. Poznaliśmy się na jakimś evencie i zamieniliśmy kilka słów, więc why not?

Zagłosowalibyście na Maję w Tańcu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj