Maja Hyży

Maja Hyży zmienia mieszkanie na większe. W jakim stylu urządzi wnętrza? O wszystkim opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Maja Hyży w lipcu zeszłego roku powitała na świecie trzecie dziecko. Przez kilka miesięcy ukrywała ciążę. Na krótko przed porodem pochwaliła się, że już wkrótce jej rodzina się powiększy. W tym czasie chętnie udzielała wywiadów opowiadających o jej przygotowaniach do rozwiązania, a na Instagramie prezentowała kadry z wyeksponowanym brzuszkiem.

Odkąd Antosia przyszła na świat, wokalistka chętnie publikuje zdjęcia swojej pociechy. Fani zachwycają się urodą dziewczynki, jednak ich uwadze nie umknęło też to, że Maja coraz chętniej pokazuje wnętrze swojego mieszkania. Wielu z nich zachwycało się wystrojem i pytało o wskazówki dotyczące urządzania pokoju dziecięcego czy salonu. Mimo że lokum prezentuje się nieskazitelne, pojawienie się nowego członka rodziny zweryfikowało jego funkcjonalność, co przełożyło się na podjęcie decyzji o przeprowadzce.

Maja Hyży o nowym mieszkaniu

Maja od dawna aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i stała się już popularną influencerką. Świeżo upieczona mama poleca produkty, które przeznaczone są dla mam i dzieci, w konsekwencji czego na jej profilu pojawia się mnóstwo kadrów, na których pokazuje swoje piękne mieszkanie.

Pojawienie się nowego członka rodziny zweryfikowało dotychczasową rzeczywistość Hyży i jej partnera Konrada. W krótkim czasie okazało się, że pięcioosobowa rodzina potrzebuje więcej przestrzeni niż dotychczas. Wokalistka już od dłuższego czasu szuka nowego mieszkania, jednak podjęcie ostatecznej decyzji przychodzi jej z niemałym trudem.

Podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post zdradziła, dlaczego chce się przeprowadzić. Czy jakaś oferta szczególnie przypadła jej do gustu?

Gdzieś tam było coś upatrzone, co nam się spodobało. Ale to jeszcze nie jest nic klepnięte, nic na 100%. W dalszym ciągu szukamy, bo jestem dość wybredna, a mamy liczną rodzinę, więc każdemu trzeba dać tę przestrzeń, żeby każdy był zadowolony. Jesteśmy w trakcie szukania.

W jakim stylu chciałaby urządzić nowe mieszkanie?

Na pewno boho. Takim stylu skandynawskim. Dużo drewna, bieli, beżu. Takie mi się marzy mieszkanko. Nie za duże. Aby każdy miał swoją przestrzeń.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj