Majka Jeżowska o Kasi Skrzyneckiej

Majka Jeżowska i Kasia Skrzynecka znają się od wielu lat. Chociaż ostatnio nie spotykają się twarzą w twarz, to mają jedno wspomnienie, które zawsze wywołuje uśmiech na ich twarzach. Wszystko wydarzyło się w Nowej Zelandii.

Majka Jeżowska od lat jest obecna w show-biznesie. Na swoim koncie ma całą masę przebojów, a także koncertów. Gwiazda kilka dekad temu idealnie wbiła się w niszę, tworząc piosenki dla rodzin, których zdecydowanie brakowało na rynku. Zarówno najmłodsi słuchacze, jak i ich rodzice pokochali jej twórczość. Wychowało się na niej już kilka kolejnych pokoleń Polaków. Największe hity wokalistki potrafi zanucić niemal każdy.

Wokalistka, koncertując, zwiedziła nie tylko cały kraj, ale także spory kawałek świata. Ze swoich wyjazdów może pochwalić się wspaniałymi wspomnieniami. Jedno z nich nierozerwalnie wiąże się z Kasią Skrzynecką, którą poznała wiele lat temu.

Majka Jeżowska o Kasi Skrzyneckiej i wspólnych przygodach

Majka Jeżowska i Kasia Skrzynecka wielokrotnie spotykały się podczas wspólnych występów. Wokalistka i aktorka wyjechały również razem za granicę, gdzie dawały show dla mieszkającej tam Polonii. Podczas koncertu w Nowej Zelandii wydarzyło się coś, co zapamiętają do końca życia. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda zdradziła, co stało się w kuluarach. Do dzisiaj mają z tego niezły ubaw.

Majka Jeżowska o znajomości z Kasią Skrzynecką:

Dawno Kasi osobiście nie widziałam, oprócz takich life’owych, instagramowych relacji, gdzie się czasem pozdrawiamy. Ja Kasię spotkałam na festiwalu w Opolu, kiedy debiutowała. Potem spotykałyśmy się podczas różnych muzycznych koncertów, bo Kasia świetnie śpiewa. Potem byłyśmy razem w trasach, nawet w Nowej Zelandii na koncertach dla Polonii, także wtedy byłyśmy tak dosyć blisko siebie.

Jak wyznała w rozmowie z naszą reporterką, panie przeżyły razem niejedną przygodę. Oto jeden z zabawnych momentów, o którym opowiedziała nam artystka:

Po jednym z występów w Nowej Zelandii, gdzie nie było żadnej sali koncertowej, tylko taki Dom Polski, w którym była mała scenka, scena biblioteczna, dookoła książki i nie było tam żadnego pomieszczenia na garderobę. Był tam kuchnia, która wydawała posiłki dla tych, którzy przychodzili do tego Domu Polskiego. W przerwie między jedną częścią a drugą, tak sobie siedziałyśmy i mówiłyśmy, że jakoś tak nie śmieją się z żartów, mało klaszczą. Taka starsza Polonia. I nagle wchodzi do tej kuchni taki staruszek i z taką promienną twarzą idzie do Kasi i do mnie, z takimi otwartymi ramionami. My z Kasią czekamy na komplement, a on do nas – a herbaty to mi tu ktoś zrobi? Bo on przyzwyczajony, że przychodzi się tu po herbatę albo gorącą zupę. Strasznie się zaczęłyśmy śmiać i zawsze sobie to wspominamy.

Całość rozmowy w materiale wideo:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj