Majka Jeżowska

Majka Jeżowska jest bardzo atrakcyjną kobietą. Nic dziwnego, że jest obiektem pożądania dla wielu młodych mężczyzn. Opowiedziała Jastrząb Post, jakie wiadomości dostaje i kto chce ją wrobić w romans. Gwiazda jest oburzona kreatywnością współczesnej młodzieży.

Majka Jeżowska za miesiąc skończy 61 lat. Ciężko w to uwierzyć, bo wciąż wygląda młodo, a już na pewno młodziej niż wskazuje jej metryka. Artystka może pochwalić się świetną sylwetką. Wystarczy przypomnieć jej zdjęcia w bikini, które w tempie błyskawicy obiegły media i wylądowały na czołówkach portali plotkarskich. Spore grono znacznie młodszych kobiet może pozazdrościć jej wyglądu.

Mimo imponującej urody Majka o wiele większym zainteresowaniem cieszy się wśród obcokrajowców. Zauważyła, że spore grono mężczyzn w Polsce uważa dojrzałe kobiety za mniej atrakcyjne. Czy słusznie?

Wszystkie moje koleżanki w moim przedziale wiekowym uważają, że jesteśmy nieatrakcyjne dla Polaków. I największe szanse mamy u obcokrajowców. I trochę tak jest, że jesteśmy bardziej doceniane przez facetów, którzy nie są zepsuci takim myśleniem, że kobieta to jest od tego, od tego itd. – powiedziała Jastrząb Post.

Majka Jeżowska wrobiona w romans. Gwiazda dementuje plotki

Jeżowska, korzystając z okazji, zdementowała plotki o romansach, jakie mają rozpowszechniać młodsi mężczyźni. Gwiazda uważa, że w branży krążą wyssane z palca historie na temat jej rzekomych romansów. Autorka hitu Wszystkie dzieci nasze są nie pojmuje, dlaczego ktoś tak bardzo chce przypisać sobie miłosne przygody akurat z nią. Podejrzewa, że wpływ może mieć jej twórczość familijna, na której dorastało wielu chłopców:

Natomiast mnie zastanawia, bo już słyszę to nie po raz pierwszy, że kilku panów sporo młodszych ma taką modę, że opowiadają, że mieli ze mną przygodę. Co jest nieprawdą. I zastanawiam się, z czego to wynika. Czy wychowali się na moich piosenkach i są moimi fanami od dziecka? Czy to jest jakaś moda, żeby mieć przygodę z Majką Jeżowską?

Majka trzyma się świetnie i może przebierać w ofertach od kandydatów na kochanka czy partnera. W rozmowie z Jastrząb Post pochwaliła się, że pod jej zdjęciami na Instagramie czasami pojawiają się komentarze o zabarwieniu erotycznym. Co ciekawe, publikują je często młodzi mężczyźni, którzy dopiero co odebrali dowód osobisty. Jeden z nich ostatnio napisał, że Jeżowska to „niezły GILF”. Majka od razu sprawdziła w Google, co to za skrót i nieźle się zaskoczyła:

Wygooglowałam sobie niedawno, co to znaczy MILF, i co to znaczy GILF, i to jest określenie sexy mamy, albo sexy babcia. I ostatnio ktoś na Instagramie napisał pod jakimś moim ładnym zdjęciem hmm…niezły GILF. Myślę sobie, co to jest? Wygooglowałam i to jest sexy babcia.

Trzeba przyznać, że internauci mają niezłą fantazję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj