Małgorzata Kożuchowska o M jak miłość

Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat była gwiazdą serialu M jak Miłość. Produkcja ta po dwóch dekadach nadal bije rekordy oglądalności. Gwiazda w pewnym momencie zdecydowała się zrezygnować ze swojej roli. Jak dziś ocenia swoją decyzję?

Serial M jak Miłość w tym roku świętuje swoje 20-lecie. Wielu aktorów, których możemy oglądać w tej produkcji, jest z nią związanych od samego początku. Większości z nich przyniósł on ogromną popularność i stał się furtką do dalszej kariery. Losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół z zapartym tchem śledzą miliony Polaków. Każdy kolejny odcinek tak samo jak dwie dekady wcześniej przyciąga przed telewizory sporą grupę wiernych widzów.

Małgorzata Kożuchowska o M jak Miłość

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z największych gwiazd polskiego kina. Aktorka swoje pierwsze kroki stawiała właśnie w hicie Dwójki. W serialu grała od samego początku i była jedną z głównych postaci – Hankę Mostowiak, żonę Marka. Widzowie ją uwielbiali. Będąc u szczytu sławy, zdecydowała się zakończyć swoją przygodę z M jak Miłość.

Podjęła bardzo ryzykowną decyzję, która jak już wiemy, bardzo się jej opłaciła. Teraz Małgorzata nie może narzekać na brak innych propozycji. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy tęskni za dawną pracą. Okazuje się, że tęskni, ale głównie za przyjaciółmi z planu, z którymi pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym.

Tęsknie za ludźmi. Za ekipą, za moimi kolegami, za Kacprem, za Teresą Lipowską, Aśką Koroniewską. Ale dzięki Bogu mamy ze sobą kontakt, więc jeśli ta tęsknota nie daje mi spokoju, to po prostu sięgam za telefon, dzwonię i sobie rozmawiamy. Natomiast serial, to już zamknięta dla mnie historia. To były wspaniałe czasy, ale już robię coś innego, jestem gdzie indziej.

Czy zdarza jej się czasem obejrzeć M jak Miłość?

Prawie w ogóle nie oglądam telewizji. Nawet gdybym miała zdać się na przypadek, to jest to przypadek, żebym mogła trafić na odcinek. Więc raczej nie jestem telemaniakiem.

Pamiętacie bohaterkę, w którą wcielała się Małgorzata Kożuchowska?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here