Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme jest nie tylko gospodynią śniadaniówki, ale przede wszystkim psychologiem z ogromnym doświadczeniem. Które gwiazdy stacji TVN korzystają z jej pomocy? Mamy odpowiedź!

Małgorzata Ohme ze stacją TVN związana jest od dawna. Największą popularność zyskała jako prowadząca Dzień Dobry TVN w duecie z Filipem Chajzerem. Wcześniej dała się poznać jako współgospodyni reaktywowanego po latach Big Brothera. Pojawiła się też w Małych gigantach i gościnnie była zapraszana do innych formatów rozrywkowych i talk shows.

Prezenterka z zawodu jest psychologiem dziecięcym, dlatego doskonale rozumie problemy, z którymi najczęściej borykają się osoby w jej otoczeniu. Ukończyła psychologię społeczną na SWPS w Warszawie – później zostając wykładowcą na tej uczelni. Jako psychoterapeutka Akademickiego Centrum Psychoterapii pomogła wielu zagubionym pacjentom uporać się z trapiącymi ich trudnościami.

Która gwiazda TVN korzysta z pomocy psychologicznej Małgorzaty Ohme?

Ohme, zanim została gospodynią śniadaniówki, wielokrotnie gościła w programie jako ekspert w dziedzinie psychologii. Odpowiadała na trudne pytania nurtujące widzów i wspierała w rozwiązywaniu problemów towarzyszących jej gości. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, która z gwiazd stacji TVN regularnie korzysta z jej pomocy psychologicznej:

Jedyną osobą, o której wiem, i która się do mnie zgłasza, to jest Filip. Wynika to z tego, że się przyjaźnimy.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer – gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Jak teraz na krytyczne komentarze reaguje Filip?

Reaguje już mniej na te komentarze, bo ile można. Kiedyś trzeba już mieć taką twardą skórę. Filip w ogóle jest bardzo wrażliwy i przeszedł tak dużo w życiu, i tak straszne wydarzenie, że gdzieś ta dziura i to straszne wydarzenie zawsze z nim będzie. Myślę, że ludzie do końca go nie znają.

Okazuje się, że prywatnie Filip Chajzer to zupełnie inna osoba:

Te maski, które przybieramy telewizyjnie nie zawsze pokazują nasze słabości. Jak ktoś mnie czasami pyta, jaki jest Filip itd. to zawsze mówię, że on jest naprawdę tak samo wesoły, jak w programie, ale jest dużo bardziej wrażliwy i myślący, niż często ludzie komentują, że nie jest.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj