Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nie rusza się nigdzie bez torebki. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła jej zawartość. Co musi mieć zawsze przy sobie?

Małgorzata Rozenek jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Nie boi się ryzyka i chętnie angażuje się w nowe projekty. Ostatnio na oczach milionów Polaków wracała do formy sprzed ciąży To nie koniec jej planów, bo już teraz zapowiedziała, że wkrótce przedstawi fanom swój nowy program, w którym udział weźmie wraz z rodziną.

Rozenek w międzyczasie znalazła chwilę na to, aby wybrać się na miesięczne wakacje, po których zrzuciła prawdziwą bombę – zaprojektowała własną kolekcję ubrań Mrs. Drama. Ubrania cieszą się bardzo dużą popularnością. Krótko po tym, jak gwiazda wypuściła pierwszą kolekcję, padły serwery, na których „zawieszony” jest jej wirtualny butik.

Co znajduje się w torebce Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek od kilku lat cieszy się opinią jednej z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Jej stylizacje bazują na najnowszych trendach sezonu. Wielu czołowych projektantów zabiega o współpracę z nią. Perfekcyjna pani domu od dawna jest muzą Ewy Minge i Łukasza Jemioła, a już wkrótce to o odzież jej marki będą zabijać się Polki.

Rozenek zawsze starannie dobiera dodatki do swoich stylizacji. Nigdy nie zapomina o biżuterii oraz gustownych akcesoriach. W 2020 roku znajdowała się w ścisłej czołówce najlepiej zarabiających celebrytów, co pozwala jej na spełnianie swoich luksusowych zachcianek. W jej garderobie nie brakuje drogich torebek od czołowych projektantów, takich, jak Louis Vuitton, Kenzo, Gucci czy Moschino. Dla wielu kobiet są one synonimem luksusu.

Małgorzata Rozenek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co ma w torebce. Niemal wszyscy sądzą, że nosi przy sobie prawdziwe skarby. Jej odpowiedź będzie niemałym zaskoczeniem dla jej fanów:

Zawsze szminkę wazelinową. Teraz ostatnio dezynfekcje do rąk i jakieś samochodziki dla Henia albo tego typu zabawki.

A wy, co nosicie w swoich torebkach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj