Małgorzata Rozenek

Misha Kostrzewski niedawno przedstawił rodzinie swoją nową partnerkę. Co na jej temat sądzi Małgorzata Rozenek? Zobaczcie, co nam powiedziała.

Misha Kostrzewski jest utalentowanym tancerzem. Przez 10 lat był solistą w Monte Carlo. Zajmował się też m.in. choreografią w operze w Lyonie. Od niedawna robi karierę w Polsce. Jest jurorem You can dance. Nowa generacja, show, które jesienią pojawi się na antenie TVP.

Tancerz ponad dwie dekady temu poślubił Ksenię. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Jak udało się nam dowiedzieć, brat Małgorzaty Rozenek nie narzeka na samotność i układa sobie życie na nowo. Nasz informator zdradza, że spotyka się on ze ze stylistką fryzur, Kingą:

To stylistką fryzur, która od lat pracuje w TVP. Bardzo często działa razem z Piotrem Postkiem, znanym fryzjerem gwiazd – mówi nasze źródło.

Niedawno Kostrzewski przedstawił nową partnerkę rodzinie. Zaprosił ją na spotkanie, na którym pojawiła się jego siostra z mężem, Radosławem Majdanem oraz ich rodzice. Jak wynika ze zdjęć, gwiazda bardzo serdecznie przywitała ukochaną brata. Dowodem może być fakt, że nie szczędziła jej uścisków.

Zobacz: Brat Rozenek przedstawił rodzinie nową partnerkę. Paparazzi uwiecznili ich pierwsze spotkanie

Małgorzata Rozenek komentuje nową partnerkę brata

Rozenek w rozmowie z Jastrząb Post skomentowała spotkanie z partnerką Kostrzewskiego. Powiedziała, że cieszy się, że jej brat przedstawił rodzinie swoją przyjaciółkę:

Mój brat jest bardzo rodzinną osobą, bardzo uczuciową i bardzo się cieszę, że bardzo chciał przedstawić nam swoją przyjaciółkę.

Małgorzata Rozenek nie ukrywa też, że jest zadowolona z tego, iż ona i jej bliscy przeżywają razem ważne momenty. Podkreśliła, że zawsze będzie wspierać tancerza:

Cieszę się, że my jesteśmy taką rodziną, która wszystkie ważne momenty życia przeżywa razem i cieszymy się, że ten również było nam dane przeżyć razem. Zawsze wspieram mojego brata w każdych jego wyborach i głęboko wierzę w to, że jego wybory są słuszne.

Trzeba przyznać, że taka siostra to skarb. Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj